Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes es 4 napos terhes...

Loliboli kérdése:

4 hetes es 4 napos terhes vagyok, es meg a doktornö nem latja a babat, de a petezsakot sem. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 12:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Mert még annyira picike, hogy nem látni. Kb 2 hét múlva menj vissza és akkor már látható lesz és lesz szívhangja is. Nyugi és gratula!
2011. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy túl korán mentél orvoshoz!

Ilyenkor még semmi nem látható, csak maximum a megvastagodott nyálkahártya.


Nekem én 5+6 mentem, akkor volt már petezsák, de benne még semmi a lányommal, és most a fiammal meg 5+2 voltam, volt már petezsák de benne szintén semmi.


Atzóta a lányom már 2,5 éves, a fiammal pedig a 27. héten tartok.

2011. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi szerintem is. 2-3 hét múlva már látni és hallani is lehet a picikédet. Gratulálok!
2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
64%
nem érdemes ilyen korán menni. Én az elsővel 6 hetesen voltam,a következő kettővel csak 8 hetesen. Semmi értelme előbb,nem látnak semmit
2011. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat,csak megijedtem,mert a doktornö azt mondta,megvan az eselyem a mehen kivüli terhessegre.Es attol nagyon felek.Mar 2 naponta kell mennem vervetelre is.Tegnap be is akartak fektetni a korhazba,es csak feküdnöm szabad.
2011. okt. 17. 12:41
 6/45 anonim ***** válasza:
69%

Beszarás, teljesen kivagyok az orvosoktól! Ha a menstruáció elejétől számoltad a 4 hét 4 napot, akkor még SEMMI sem látszik a megvastagodott nyálkahártyán kívül.

Én a helyedben orvost váltanék, lehetőleg olyat aki nem paráztat feleslegesen az alapossága mellett. (ritka mint a fehér hóló)

2011. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Remelem igazatok van :) Holnap megyek megint ultrahangra, es jelentem,hogy mit mondott :)
2011. okt. 17. 12:52
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ott lesz a baba.Az én dokim mondta hogy csak 6 hetesen menjek első uh ra hozzá mert előbb felesleges szivhang ugyis csak akkortol van.6 hetesen már volt szivhangja a picuromnak aki azóta másfél éves mult és tervezzük a kistesot.

Majd irj mizus.

2011. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
60%
Honnan tudod ilyen pontosan, hogy milyen idős terhes vagy? Amúgy 4 hetesen még sehol semmi nem látszódhat, esetleg 5 hetesen a petezsák, de a szívműködés még akkor is több hét. ne parázz, még nagyon korán van.
2011. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%
Én is 4 hetesen voltam dokinál és semmi sem látszott, holnap leszek 6 hetes és holnapután megyek vissza a dokihoz! Most második babámat várom, ugyanez colt 2 éve, amikor az elsőt vártam... Akkor is korán mentem dokihoz! :)
2011. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!