Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne más érzett e valamit...

Érdekelne más érzett e valamit ilyenkor?. Terhes vagyok. Tudom korai csak picit izugol minden rendben legyen.

Figyelt kérdés
Már volt egy terhességem ami elég korán elhalt. Most ez egy csoda de kicsit izgulok. Multheten voltam az első genetikai vizsgálaton akkor minden rendben volt. Esténkènt nem tudok igazán aludni. Szokott fájni a fejem is elég sűrűn biztos mert keveset alszom. 14 hetes 1napos vagyok. Mára semmi tünetem nincs. Se mellfeszüles se rosszullét. 2het múlva megyek vissza a dokihoz bízom benne,hogy nincs gond. Ti éreztetek valamit ilyenkor?

2022. aug. 4. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A 16. hét körültől kezdett el húzódozni fájdogálni itt ott néha ahogy nőttem, de kb ennyi. A fejem néha nekem is fájdogàl, de alapból migrénes vagyok.
2022. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a tipikus terhességi rosszullét már a 9. héten jelentősen enyhült, meg is ijedtem. De itt játszik az 5 hónapos fiam a habtapin.
2022. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes vagyok. Rosszullétem kb 10. hét óta nincs. Egyedül a mellfájdalom maradt meg, illetve sokat keményedik sajnos a hasam. Na meg a tüsszentés, és a hirtelen mozdulatok elég fájdalmasak
2022. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
16.héttől a 28ig kb semmi tünetem nem volt
2022. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 hetes vagyok, kb 10 hetesen elmúlt a hányinger, azóta nekem is maximum olyan tüneteim vannak, hogy néha húzódik a hasam, meg szokott nekem is keményedni is sajnos. Más viszont nincs.
2022. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat csak érdekes , hogy most semmit sem érzek max a fej fájás ami jön majd megy ja meg erre a melegre fulladok. Próbálok nem kimenni de néha elkerülhetetlen. Mindenkinek boldog babavárást és babázást.
2022. aug. 4. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell semmit érezned. 23. hétben vagyok, néha húzódik picit a hasam és ez az összes tünetem a legeleje óta.
2022. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!