Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni siker sztorik...

Missed ab utáni siker sztorik érdekelnének, mikor jött össze a következő baba, illetve minden rendben volt-e, és hogyan éltétek meg? Meséljetek kérlek egy kis feltöltődést szeretnék :)

Figyelt kérdés

#missedabutániboldogság #sikeresterhesség
2021. ápr. 19. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia

A fiam rá 2 hóbapra fogant meg. Az volt az első vetélésem eléggé megviselt. Most 14.hétben volt megszakítás beteg lett volna a lányom, szeptemberben volt a műtét amin nem egyszerű túl lépni, hogy mér pont ő. Sajnos februárban megint missed utána kémiai és most is úgy nézki hogy kémiai.

Lehet, hogy ez el kell engedni és maradunk úgy ahogy vagyunk.

2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

2020 májusában volt missed ab-m a 13. héten. Nehezen állt vissza a ciklusom, így kicsit hosszabb időt hagytunk ki a próbálkozással, de december első felében már pozitív volt a teszt megint :) Most vagyok a 23. hétben, eddig minden rendben, remélem, hogy ez így is marad.

Nehezen éltem meg nagyon, sőt jelenleg is nehezen élem meg. A várakozás is borzalmas volt és a várandósság alatti stressz is az. A vizsgálatok napjai rettegéssel telnek, a mosdóban a mai napig figyelem néha, hogy nem vérzek-e (ez az első trimeszterben brutális mértékű volt, minden mosdóba menetel rossz volt). A 12. hét betöltése után igyekeztem tudatosan csökkenteni a félelmeimen, a 18. heti, második genetikai uh után még inkább. Nem mondom, hogy tökéletesen megy, de sokkal jobb a helyzet, mint az elején. Sokat segít, hogy már én is érzem napi szinten, ahogy mocorog a baba és a dokim is egy nagyon nyugodt személyiség.

2021. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Milyen az a kémiai terhesség?
2021. ápr. 19. 12:08
 4/19 anonim ***** válasza:
Amikor mensi előtt van + tesuted, van akinek még mensi kimaradás is van egy hét meg + teszt, de a végen még is megjön. Nekem nem csúszik a mensi előtte van 1-2 + tesztem, de időben megjön, nem tud megtapadni.
2021. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi fél év után kezdtünk próbálkozni megint, és újabb fél év után fogant meg a baba. Lassan félidőnél járunk, és kislánynak tűnik, minden rendben van vele :)
2021. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár éve áprilisban volt egy missed ab, májusban megvártunk egy mensit, júniusban már nem jött meg! :) Minden rendben volt. Semmi gond nem volt. Az első hetekben féltem kicsit, de próbáltam arra gondolni, hogy nem fog újra megtortenni, az előző nem lett volna egészséges de vele már minden rendben lesz. Én egész könnyen túl lettem rajta és hamar lekuzdottem a félelmeket. 12 hetes uh után egyszerűen elkonyveltem, hogy innentől már rendben lesz 100% és kész.
2021. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Sok sok év után jött össze a baba tavaly októberben.

Volt már szívhangja is mégis megállt a fejlődésben és sajnos spontán elvetéltem otthon 8 hetesen.

1,5 hétig véreztem aztán rögtön próbálkoztunk is. Az első mensim sem jött már meg, rögtön pozitívat teszteltem.

Most vagyok 24 hetes és egy makk egészséges, erős csontozatú kisfiú van bennem :)

Az első terhességemnél aminek vetélés lett a vége, rengeteg mennyiségű vitamint szedtem.

Már előtte elkezdtem a terhesvitamint, plusz folsav és magnézium.

Stresszes időszak volt az tény de azt megfogadtam ha újra terhes leszek nem fogok ennyi mindent szedni.... Ha a baba velem akar maradni az úgyis lesz.

Amióta kiderült, hogy terhes vagyok semmit sem szedek. Sem terhesvitamint sem semmit.

Egyedül magnéziumot szedek és igyekszem sok zöldséget és gyümölcsöt enni.

Bízom magamban és a babámban is! Hiszem hogy most minden rendben lesz :)

2021. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na nekem ezt se mondták el, hogy mikor lehet egyáltalán együtt lenni. Tanácsolták ezen átesett nők, hogy 6 hétig semmi próbálkozás, de még csak testi kapcsolat se. Nekem műtétes befejezés volt 2,5 hete.
2021. ápr. 19. 13:40
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia

Együttlenni akkor lehet, ha már nincs verzés.

Az én dokim 1 mensit mond megvárni utána lehet próbálkozni. Van olyan doki aki 3 hónapot mond, van aki 6.

2021. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem max 2 napig volt még pecsételés, de jól kitisztíthattak a műtéten, mert nincs már régóta semmi.
2021. ápr. 19. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!