Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájhat a hasam a fogamzásgátló...

Fájhat a hasam a fogamzásgátló abbahagyása miatt?

Figyelt kérdés

Tervezzük a második babát. abbahagytam a fogamzásgátló szedését. 1 hete kellett volna elkezdenem az új levél szedését. 3 napja puffadt az alhasam és fáj a méhem.

Remélem tudtok segíteni!!

Köszönöm


2010. szept. 23. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig szedted, akkor lehet, hogy már hozzászokott a szervezeted és ezért fáj. Viszont én megnézetném magam dokival is, mert én pl. 4 év után hagytam abba, és semmi bajom nem volt ettől. Persze lehet, hogy csak másképp reagál rá szervezeted.
2010. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy most van peteeresed.

A fogamzasgatlo abbahagyasa elegge felborithatja a hormonhaztartast, anno a dokim azt mondta, hogy hosszabb ideig tarto fogamzasgatlo elhagyasa utan felszabadulhatnak a petefeszkek es meg olyan is lehet, hogy egyszerre tobb pete erik meg, nagyobb az ikerterhesseg eselye.

Ha ez igaz, akkor az sem kizart, hogy a peteerest erzed.

2010. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbálom hívni a dokim, de nem veszi fel.

2007 decemberében hagytam abba 10 év folyamatos fogamzásgátló szedését. totál pontosan megjött a vérzésem. márciusban teherbe estem. szoptatás után ismét gyógyszert szedtem. ennek, 14 hónapja. nekem furcsa, 10 év gyógyszerszedés után nem volt problémám. most meg alig élek. peteérésnek szerintem ez az időszak még elég korai... majd kiderül! köszönöm szépen!

2010. szept. 23. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Én amikor abbahagytam a fogamzásgátlót - onnantól minden hónapban éreztem az ovulációs ciklusokat (puffadás, erős hasfájás).


Számold ki! Hátha ovulálsz.

2010. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 2. valaszolo vagyok.

Tudom, hogy korai ez az idoszak az ovu-hoz, hiszen most vagy a ciklusod elejen, de epp azt irtam, hogy a fogamzasgatlo abbahagyasaval hirtelen felszabadulnak a petefeszkek es lehet peteeres. Nem feltetlenul varjak meg a ciklus kozepet!

Epp a megvonas miatt.

2010. szept. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia,

én nem tudom mi bajom van, de már 2 No-span túl vagyok.

épp az ügyeleten gondolkodom. lehet inkább várok holnapig. nőgyógyászhoz hétfőn megyek.

délután elkezdett szúrni bal oldalt a hasamnál és a végbelemnél. gőzöm nincs mi lehet.

2010. szept. 24. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!