Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló után 1. hónapban...

Fogamzásgátló után 1. hónapban teherbeesés? Abbahagyás után 2 héttel megtermékenyülés? .

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót mert babát szeretnénk de csak kb 2-3 hónap múlva állnánk neki. A kérdésem az, hogy abbahagytam március 1én hagytam abba, 4.én megjött, tartott kb 4 napig, mivel ez még megvonásosnak számított... azóta elég sűrűn voltunk együtt, gumival védekeztünk, de igazából sok volt az előváladék is mindenhova jutott... 19én viszont úgy voltunk együtt, hogy utána még bennem maradt, lazultunk, csak öleltük egymást, majd mikor vette ki, bennem maradt a gumi, ahogy kiszedtük belém, mellém, rá mindenhova jutott... érzékenyek a mellbimbóim, és 2 napja szúrkál lenn a hasam kicsit jobb oldalt... ebből lehet baba ennyi után? olvastam már másnál h a 2. hétben már terhes lett... lehetséges hogy nálunk is becsúszott?
2011. ápr. 22. 19:04
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és még annyit, hogy eszméletlenül fáradt vagyok, néha nagyon hisztis, kb másfél hete, úgy érzem hogy meg akar jönni... 2 hete csak simán megmértem a hőmet 35, 7 volt. most mértem az előbb 37 fok... ha a gyógyszer szerint nézem 2.án fog megjönni, de még csak 22.e van. ilyenkor a teszt se mutatna semmit sem. nem?
2011. ápr. 22. 19:07
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! 1 hónapot hagytam ki a gyógyszerből, és baba lett. :) Simán lehet, hogy terhes vagy. 34 Hkm
2011. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Becsúszhatott simán a baba, de még nem lehetnek tőle tüneteid, majd csak a menses várható ideje körül. Most inkább simán csak front és tavaszi fáradtság. :-)

Mondjuk én minden hónapban hisztis vagyok pár nappal mensi előtt. :-)

2011. ápr. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!