Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb mikor mondtátok el?

Krisztina27 kérdése:

Kb mikor mondtátok el?

Figyelt kérdés

Az első terhességemnél világgá kürtöltem aztán elhalt.

Nagyon rossz volt mindenkinek mondani mi történt.

Most itt a második tegnap voltunk a 12-hetes uh és minden rendben volt de mégis félek elmondani csak szűk család tudja. Kérdésem mikortól tuti,hogy megmarad a babo? Ill mondjam vagy ne mondjam?


2010. szept. 23. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elkell hogy keseritselek,soha nem biztos.Nyilván egy idő után már inkább külsö behetásra halel de az már téged is veszélyeztet PL:balaset.Ha megszületik akkor mond,vagy ha kérdezik,hogy mi van veled.
2010. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom ami az első babáddal történt!

én az első (és azóta az egyetlen)terhességemnél már 4 hetesen elmondtam a családnak és szépen folyamatosan mindenkinek.

ha rákérdeztek akkor nem tagadtam.


szerintem már nyugodtan mondhatod mindenkinek!

jó baba várást és sok egészséget nektek!


24N


szerintem

2010. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

bocsi,lemaradt!azt akartam írni hogy szerintem már elmondhatod ha rákérdeznek!


24N

2010. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom az első babádat, de hidd el nem azért ment el mert elmondtad. ettől nem függ semmi!!!

ezek csak véletlen egybeesések és innen indulnak a babonák.

Már elmondhatod nyugodtan!!

én mind a kettő kisfiunkkal a hírt hamar elmondtam, amint megtudtuk!


jó egészséget nektek!

2010. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én a családnak a 16. héten, akkor volt egy nagy családi összejövetel, de a 12. hét előtt semmiképp nem mondtam volna. csak a párom és én tudtuk.

aki nem tartozott a legszűkebb baráti körbe, annak nem is jelentettük be, de nem is tagadtam, ha rákérdeztek.

2010. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen tudtam meg, hogy babát várok és rögtön elmondtuk mindenkinek.

Nem is tudtam volna magamban tartani. :)

2010. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnalom ami törtent! En is pont igy jartam :-(

Mikor ujra terhes lettem, mar külföldön eltünk. Itt van olyan, hogy nagymamak napja, pont ugy esett hogy, akkor voltunk a 12hetes vizsgalaton. Felhivtam anyat es mondtam milyen nap van, nem esett le neki, igy mondtam hogy, az unokaja üdvözli es köszöni jol van. Szegeny nagyimami elsirta magat. Utanna ertesitettük a csalad többi tagjat es a baratokat.

Mi se mertük hamarabb!

Boldog babavarast!

Lesznek rosszabb napok, de akkor is akarj pozitivan gondolkozni.

33+4 hetes kismama

2010. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom amit veletek történt.

Én az első terhességemet - miután megjelent a kétcsík - azonnal elmondtam anyunak,csak úgy szaladtam hozzá sírva.

Nem volt az egész terhesség alatt semmi gondom,szerencsére.

A második babával kb.11 hetesen büszkélkedtünk,azzal is csak azért,mert aug.20-án gyűlt össze a két család,és ott egyben mindenkinek.Persze anyuék nem voltak jelen végül,sajnos,ők két nappal később tudták meg.Nagy volt a boldogság. :)

Üdv

kisfiú és pocaklakó anyukája

25/L

2010. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia

Mi az első terhességemet a 12 hetes UH után jelentettük be a családnak. Csak mi ketten tudtuk a párommal. Problémamentes terhesség után megszületett a kisfiam.

A 2. terhességemet sem mondtuk el senkinek, még akkor sem, amikor már tudtuk, hogy baj van. 8 hetesen sem volt szívhang és nem fejlődött a baba. Még 1 hétig várt az orvosom, hogy hátha ... Műtét előtt 2 nappal mondtuk csak el a szűk családnak.

Most megint babát várok, senki senki nem tudja csak a párom és a kisfiunk, de Ő még nem tudja elmondani senkinek. :)

2010. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Anyukám az első teszttől tudta, vele konzultáltam mindenről:) De a többieknek a 12. hét körül mondtuk el és később.
2010. szept. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!