Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy mondtátok meg...

Kismamik! Hogy mondtátok meg a párotoknak, hogy babát vártok. Esetleg valami szokatlan mód?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a pozitív tesztet dugtam az orra alá, meg se mondtam, hogy vettem, sunyiban csináltam meg mikor épp otthon volt. Bevittem a szobába és odadugtam az orra elé. Nagyon boldog volt.
2011. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vettem neki egy plüss gólyát, egy jó nagyot .)
2011. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mind a három gyereknél együtt csináltuk a tesztet. Már abból sem akart kimaradni, ott izgultunk a teszt felett EGYÜTT :)

Szerintem így jobb volt :) mint egy kiscipő vagy hasonlók (legalábbis nekünk)


Láttam rajta mennyire izgul (azért, hogy pozitív legyen)

Azóta is sokszor bevillan az a kép :)

2011. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szia,


terveztük a babát és az első baby projectes hónap után késett :) felkeltünk, megcsináltam a tesztet és közösen izgultuk végig azt az akkor hihetetlen hosszúnak tűnő 3 percet :D amikor "lejárt" az idő, bementem a tesztért, amin ott virított a + és elkezdtem sírni örömömben. amikor kiléptem a fürdőszobából azt hitte azért sírok, mert nem sikerült és elkezdett vigasztalni. én meg csak annyit tudtam kinyögni, hogy de Drágám, milyen színűre meszeled a garázst majd?? (akkor ment az a Renault reklám, hogy a kispapa kékre fest a garázst az új családi autónak). dupla poén, hogy szobafestő-mázoló a szakmája. azonnal leesett Neki, hogy kisbabánk lesz :)


Ági

2011. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első babánknál már sejtettem, hogy érkezik hozzánk valaki, így sutyiban vettem egy tesztet, megcsináltam, pozitív lett. Este, amikor jött haza a párom a munkából, csak annyit kérdeztem tőle, hogy van-e programja köv. év augusztusra? és megmutattam neki a tesztet :-) nagyon örült


A 2. babánk tervezett volt, sokat beszélt nekem arról, hogy ha összejön, kell egy nagyobb kocsi (na persze :-)). Amikor pozi lett a teszt, csak annyit mondtam neki, hogy "lehet, hogy kelleni fog egy nagyobb kocsi". Egyből vágta, hogy mi a helyzet ;)

2011. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én első babánál csináltattam neki egy bodyt anya +apa szivecske Én felirattal ,és becsomagoltam neki egy teszttel.Erre azt mondta mikor odaadtam ,hogy miért vettem tollat neki :DDD

Majd mikor kinyitotta meglátta a tesztet és a bodyt is :) Könnyes szem egyből :)

Nagyon megható élmény volt !!!

2011. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjem hamarabb látta rajtam, mint ahogy én tudtam volna!Azt mondta biztos terhes vagyok, látszik rajtam, akkor kb 3-4hetes lehettem, tehát még a tesztre sem volt okom, aztán ahogy késett, megcsináltam a tesztet, + lett, szóval nagy volt az öröm, dehát ő megmondta :)
2011. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. szept. 18. 14:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam látta a párom, hogy nagyon ideges vagyok. Kérdezte, hogy milyen információ van a birtokomban? Elé raktam egy baba cipőt :) azt mondta: szép cipő :) mire én mondtam neki: információ ;) és értette.

Egyébként nem terveztük a babát, mert ő még várni akart vele, de nagyon boldog volt.

17h km

2011. szept. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és gratulálok a babához mindenkinek.
2011. szept. 20. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!