Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen a hüvelygomba...

5 hetes terhesen a hüvelygomba okozhat bármiféle bajt?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta ilyen korai szakaszban semmiféle gyógyszert nem dughatok fel pl.canesten. max.ha nagyon zavar canesten krémmel bekenhetem,de ennyi.Egyszer már bekentem mert szörnyen viszketett.Tényleg nem okoz gondot sem a krém sem a gomba jelenléte?Első babám és nagyén félek mindentől :(
2010. szept. 25. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt hüvelygombám, de semmi baja nem lett a picinek. Nekem ezt tanácsolták terhesen, és hatásos volt: Engedj a kádba csípőig érő vizet. Tegyél bele fél csésze sót, és fél csésze ecetet. És szétnyitott lábakkal addig ülj a vízben, amíg ki nem hűl. Így visszaáll a normál PH érték. A bugyikat pedig vasald át, mert onnan vissza tudsz fertőződni.
2010. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázmin anyucija ***** válasza:
Az okozhat gondot, ha sokáig nincs kezelve! Natur joghurtba, kefírbe mártott tampont használhatsz! Komolyan! Attól nem lesz baja a babának.
2010. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 hetesen használtam kúpot gomba ellen, most meg nem mondom a nevét (a nyelvem hegyén van..), de a patikában azt ajánlották korai terhességnél. A dokim szerint amikor mentem hozzá 1 hét múlva, jól tettem. Most újra előjött, és canesten kúrát javasolt, 6 hüvelytabi/6nap, de már a 27.-ben vagyok. Mindig ki szokták kezeltetni a dokik a gombát.
2010. szept. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A canesten kombit szokták ajánlani terhességnél,mert semmi problémát nem okoz,annyi hogy az aplikátort nem szabad használni,csak ujjal szabad felhelyezni a kúpot.


Természetesen vannak házi praktikák,homeopátiás dolgok,megmondom őszintén,szerintem állapotosan ne használd ezeket.Inkább a canesten 3 napig,nehogy felterjedjen anélkül.Jobbulást,és ne aggódj,ha most előjött,találkozni fogsz még vele a terhességed alatt,sajnos...jobbulást!

2010. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!