Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípő iszonyatos fájdalma...

Csípő iszonyatos fájdalma szintén a tágulástól van? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés

Éjszaka arra ébredek hogy leszakad a lábam. Nagyon fáj , ilyenkor fordulnom kell a másik oldalra, aztán kb egy óra alvás után vissza, és ez így megy napok óta. Ehhez még hozzájön az óramű pontosággal 3 óránkénti pisilés.

Nem korai ez az iszonyatos fájdalom 29 hetesen.Néha fáj a szemérem csontom is, de az ritkábban , olyankor a hüvelyembe és az ágyékomba nyilal a fájdalom.

Tágulás? vagy mi lehet , lhet hogy befordul a baba és ő feszít?

Tippeket kérnék, hogy hogy aludjak. Köszönöm


2010. szept. 25. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A csípőcsontom nekem is fáj éjjelente, pedig még csak a 22. hét végén járok. Szerintem másképpen fekszem, mint előtte, és rajta van a súlyom...
2010. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem is már korábban voltak ezek az érzések, de azt még nem nevezném fájdalomnak, viszont amit most érzek az néha iszonyatos.(elég magas a fájdalom küszöböm) Szó szerint erre kelek fel , és még fordulni is nehéz.
2010. szept. 25. 12:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 30 hetesen kezdődött a csípőfájás és még mindig tart (36 hetes vagyok). Nekem is az a bajom, hogy nagyon nehezemre esik átfordulni egyik oldalamról a másikra.

Sajnos ez egy teljesen normális terhestünet.

Talán próbáld ki, hogy nagypárnát teszel a combjaid közé, hátha segít (nekem nem sajnos).

2010. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a 30. hettol kezdodtek a gondok...most vagyok 35 hetes es rajottem arra, ha napkozben hagyom magam beajulni, jobban alszom ejszaka is. Parna mindig a combjaim kozott van. Nekem segit. Ha nincs, ugy erzem, kiesik a combcsontom a helyerol es nagyon faj. A heten abbahagytam a munkat is mert mar alig tudok menni arrol nem is beszelve, hogy zsibbadnak a kezeim es sokszor nem is erzem az ujbegyeimet.

Tegnap voltam dokinal. Semmit nem mondott arrol, hogy tagultam-e vagy egyeb hetkoznapi kismama problemak...amikrol fogalmam sincs elvegre elso baba...csak azt, figyeljem a baba mozgasat, ha valami nem ok azonnal korhaz, innentol barmikor szulhetek...hurrraaaa!

2010. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is 29 hetes vagyok, de hetek óta szenvedek éjszaka a csípőfájdalomtól. Csak az oldalamon tudok aludni, de félóra után már fordulok is, mert nagy fájdalmaim vannak. Sajnos semmi jó módszerem nincs, ami elmulasztaná. Csak azt nem értem, hogy az 1. terhességemnél ilyen miért nem volt?
2010. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok,

érdekes, mert az első terhességnél nekem sem volt ez a gondom. Az ember lánya azt gondolná, hogy már ki van tágulva eléggé, és most a második terhességnél kell emiatt szenvedni??

2010. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Épp most tettem fel egy kérdést, hogy lehet-e csillapítani ezt a fájdalmat.

Nekem már az hátam is fáj és a farcsontom iszonyatosan. Nekem egy hónapja kb, de egyre rosszabb. Be van fordúlva a Babám, úgyhogy lehet már neked is azért ilyen rossz... Ahogy napról-napra egyre jobban nő a pocim, a hátam is nagyon kezd fájni, meg mitha a melleim húznának le... hátha ír valaki valami praktikát amivel enyhíteni lehet a fájdalmat :)

A szeméremcsonti és hüvelyi fájdalom is normális, nekem olyankor szokott lenni egy olyan érzésem, hogy mintha kitágúlnék, és ki akara pottyanni a Baba...

29 hetes kismami

2010. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már hetek óta szenvedek így és még csak 22 hetes vagyok. Főleg a farcsontom fáj már ülni is csak nagy kínnal tudok. Mindig is keskeny csípőjű voltam, biztos ez is sokat számít. Nekem nincs praktikám csak szenvedek:) Nagyon rossz nem tudom mi lesz így a végére.
2010. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a sok választ, ha más nem is segít, de legalább jó volt olvasni, hogy ez szinte mindenkinél meglévő tünet. Lehet hogy tényleg befordult a baba. Hát akkor szenvedünk tovább, biztosan megéri. Nekem egyébként a párna sem segít.

Boldog babavárást mindenkinek, és fájdalommentesebb utolsó heteket kívánok, na meg könnyű szülést.

2010. szept. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!