Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem mindig fáj a mellem?

Baj ha nem mindig fáj a mellem?

Figyelt kérdés

4+2 hetes terhes vagyok. 4 napja teszteletem először pozitívat.azóta mindennap erősödik a csík, de nagyon félek, mert a mellem majdnem szétszakadt annyira fájt, ma reggelre meg csap picit fájt és a hőm mindig 36,8 felett szokott lenni, ma meg 36,5.

a munkahelyemen 8 órán keresztül megállás nélkül megyek. Lehet ebből baj?

Nagyon félek, mert volt már elhalt terhességem 2 éve. Mikor menjek orvoshoz? mit tanácsoltok?


2010. szept. 25. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem már ne méregesd a hődet, mert csak idegesíted vele magadat, hogy miért ennyi meg annyi. Én a pozitív teszt napján mértem utoljára, így elkerültem egy csomó felesleges idegrohamot.

A cicid nem baj, ha nem fáj, igazából a terhestünetek csak a 6.héttől szoktak elkezdődni (pl hányinger, gyomorégés), de nem is biztos, hogy lesz neked.

Szerintem 2 hét múlva menj orvoshoz, akkor már lesz szívhang is.

Gratulálok neked!

2010. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem baj. És azt sem jelenti, hogy nem fog visszajönni.

Attól, hogy ma nincs, holnap még lehet. :)

2010. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogadjunk pici melled van :) csak azért,mert nekem pici,és úgy veszem észre a nagyobb mellüeknek fáj nagyon.Egyébként ne aggódj.Én lassan 6 hetes vagyok,nekem most két napig nem fájt,pár órája teljes erővel újra be van durranva,hol jobb-hol rosszabb.A hődet már nem mérd,és teszelni sem érdemes.Semmi bajt nem jelent,h elmúlt a cici fájás,nyugi,és boldog babavárást,bár rajtam is rajtam van a para még :)
2010. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hetes kismama vagyok és kb. 1 hete kezdett fájni a mellem. Reggelente szinte alig érzem, de estére már nagyon érzékeny lesz. Lefekvésnél csomót helyezkedek, míg végre találok egy olyan pózt, amiben nem fáj.
2010. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!