Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szexeltünk a barátommal...

Szexeltünk a barátommal (terhes vagyok), és vett nekem egy új vibrátort, meg mellszívógépet. Rámfeküdt, egy szó nélkül rámrakta a mellszívót, vibrátor a csiklómra. De mostmeg a hasam is fáj, a hüvelyem is, meg a mellem. Nem kellett volna szexelnünk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 13:07
1 2 3 4
 1/34 napietus ***** válasza:
80%
mellszívó terhesen, ne csodálkozz, hogy fáj. nem magával a szexel van a baj, de a módjával igen, főleg, hogy "szó nélkül", hát nem tudom, mit várhatsz egy pasitól, aki akkor sincs minimális szinten sem tekintettel Rád, mikor terhes vagy.
2011. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
esküszöm h nem vagytok normalisak.. :S
2011. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Hát... Nem tudom. Mondtam neki, hogy fáj, de egy szót sem szólt... Csak csinálta. Nagyon fáj. Mit csináljak? Lesz elég anyatejem a mellszívótól?
2011. szept. 1. 13:14
 4/34 anonim ***** válasza:
97%
KAMU.
2011. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
82%

MOST ELKÉPZELTEM EZT A SZITUÁCIÓT ÉS NAGYON VICCES XDXDXD

de ne hagyd már magad

2011. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem kamu!
2011. szept. 1. 13:15
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
Úristen ez nagyon durva. Hát jól pofán kéne vágni a pasit, ha csak úgy rád tette. Ráadásu minek poénkodtok a mellszívóval? Benned meg lehetne annyi, hogy a születendő kisbabádra is gondolsz és nem csinálsz baromságokat.Több felelősség!!
2011. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 napietus ***** válasza:
60%

remélem igaza van a harmadiknak...


ha nem: tejed ettől még lesz. pasit dobd ki, és pereld gyerektartásra, majd elgondolkodik az élet nagy dolgain.

2011. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit akar a vibrátorral? Nem tud rendesen lerendezni vibrátor nélkül. Nem lesz semmi bajod, de ha legközelebb is rád akar feküdni akkor rugd szét a himbilimbijét.
2011. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 maci666 válasza:
100%
Ennyire nem lehet hülye a párod.Ha igen, akkor közöld vele, hogy ez neked fáj.
2011. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!