Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Csatlós Évának van sztk-ás...

Dr. Csatlós Évának van sztk-ás rendelése is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5 hetes terhes vagyok és sokan ajánlották nekem Dr. Csatlós Évát, aki az 1. számú Női Klinikán dolgozik szülész-nőgyógyászként.

A magánrendelőjének az elérhetőségeit tudom, viszont az első pár alkalommal szeretnék hozzá SZTK alapon járni, mert jobban megakarom ismerni, mielőtt többezreket fizetnék alkalmanként.


Felhívtam a kórházat, nem tudták (vagy nem akarták) megmondani, mikor van a rendelési ideje a doktornőnek. Azt mondták, menjek be egyik nap, vagy bent lesz, vagy nem.

No ezt most én nem tehetem meg, mert dolgoznom kell, csak úgy nem vehetek ki minden héten szabadnapot, hátha pont elcsípem a doktornőt a kórházban.


Kérem, aki tudja, hogy mely napokon, hánytól hányig rendel a doktornő a kórházban, az írja meg.


Köszönöm!


2010. szept. 25. 11:57
 1/1 anonim válasza:

szia!

A doktornőhöz járok évek óta,SZTK alapon nem nagyon tudok róla hogy fogadott volna de én se adtam többet 2-3000 ft-nál mikor még az I.számú Klinikán fogadott a magándrendelésén annak idején sajnos már külön magán rendelője van ahol 1 alkalom ha jol emlékszem 8-10 ezer körül van de kismamáknak nem tudom menyi lehet nekik olcsobb vagy m ás összeget kér de hidd el megéri mert sztem az egyik legjobb doktornő mint szakmailag és emberileg is.AZ biztos ha egyszer terhes leszek csak őt szeretném.Remélem tudtam egy picit segíteni és sok sikert egészséget neked és a babádnak!

2010. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!