Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Csatlós Évával kapcsolatba...

Akire77 kérdése:

Dr Csatlós Évával kapcsolatba tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
Melyik kórházban dolgozik mennyi a magánrendelés ,esetleg szült-e már valaki nálla.Hogy áll a kismamákhoz,rendes-e?stb.....minden érdekel.elöre is köszönöm.
2011. máj. 28. 05:08
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

nekem ő a dokim, és csak csupa-csupa jó dolgot tudok róla mondani.

az I. Nőin van a Barossban, de magánrendelése van Dunaharasztin, a Thököly úton és a Nagykőrösi úton. 5-6000 körül van, rákszűrés 8000.

nagyon közvetlen, iszonyat lelkiismeretes és mindenre emlékszik, nem kell elmondanom ki vagyok, miért jöttem, ha telefonon hívom, rögtön tudja ki vagyok.

februárban volt egy vetélésem, nagyon odafigyelt, utána rögtön kaptam gyógyszert. most a 7. hétben vagyok ismét problémás terhességgel (leválás van a petezsák alatt) szinte napi kapcsolatban vagyunk, sose ráz le, tényleg érzem, hogy számítok, nem csak egy vagyok a sokból.

remélem lesz ebből szülés is, állítólag bár még nem beszéltünk róla, konkrét pénzt nem kér, annyit adsz, amennyit gondolsz. eddig csak jó dolgokat hallottam és tapasztaltam vele kapcsolatban, tényleg szívből ajánlom.

a klinikán eléred, vagy ha rákeresel, hogy KARMA kft, ott is van szám, ahol be tudsz jelentkezni, attól függ melyik hely van neked közelebb, ahol rendel.

ha van kérdésed még szívesen válaszolok!

2011. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. nagyon köszönöm hogy írtál nekem.Rosszat még hála nem hallotam róla.Helyileg nekem Dunaharaszti tökéletes.Esetleg nem tudnád megadni a számát?Ma kaptam meg a magzatvíz eredményem ami jo lett és nagyon fel kell vegyem egy normális orvossal a kapcsolatot.Én már 25hetes vagyok,de nekem sem fáklyás menet az egész,SŐT.Szoritok neked hogy mostmár minden rendben legyen,egy jo orvos szerintem már fél siker.További szép napot.
2011. máj. 30. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem!:)

nekem már van egy 2,5 éves kisfiam, vele semmi gond nem volt a terhességgel, a szülés annál problémásabb volt, ezért is váltottam orvost.

ez a Haraszti rendelő száma: +36705242541

kedden 16:30-18:30-ig van rendelés, de ha holnap oda mész kb 6 körül, már kevesen szoktak lenni. nem kell bejelentkezni, én is Harasztira járok hozzá. :)

2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!