Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a feje mostanába...

Másnak is fáj a feje mostanában? 15 hetes vagyok és már kb 2 hete minden nap fáj hol jobban hol kevésbé.

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Nekem a terhesség első pillanatától fájt a fejem, az egész terhesség alatt. 1-2 nap volt, mikor nem, vagy nem annyira. Most 6 hónapos a kislányom, és ez a csodálatos új tulajdonságom azóta sem múlt el...
2010. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sosem voltam fejfájós, de a héten ez ma már a harmadik ilyen nap. Nem is tipikus fejfájás, inkább valami "nyomás" az agyamban. :)De már ezzel kelek fel.

Remélem, az időváltozással ez is megszűnik.

2010. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idős vagyok én is, de nekem mostanában nem fáj szerencsére. Egyetlen egyszer volt eddig, akkor két napig tartott, kibírtam és büszke voltam magamra, hogy még ezt is kibírom gyógyszer nélkül.

Hajrá! :)

2010. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEkem 1 hónapig minden nap fájt. HA éjszaka lefeküdtem akkor nem, de nappal minden mozdulatra csillagokat láttam (néha szó szerint). Nekem a baba nyomott valami ideget, mert a 18. héten egyszercsak mozdult egy nagyot, és abban a pillanatban elvágták a fejfájásom.
2010. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én pár nappal vagyok előtted, de nekem is 2-3 hétig rettenetesen fájt a fejem, főként hátul, a nyakszirtnél, vagy hogy hívják azt a részt. Aztán benáthásodtam, lehet, hogy attól, de nagyon rossz. Algopirint javasoltak rá. Nem nagyon vettem be, eddig a majdnem 15 hét alatt összesen másfelet - negyedenként meg felenként... hol segített, hol nem. Ágynyugalom... más tippem nincs. :( Sajnállak, szegényke, mert ez nagyon rossz. És sajna sokunknak van ilyen. :( :( :(
2010. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!