Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor mostmár tényleg nem...

Akkor mostmár tényleg nem értem. Ha nem látszódik semmilyen csík se a pocin se a combon attól lehet hogy nyúlik a bőr annyit hogy a szülés után mégiscsak maradnak halvány csíkok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én végig kentem a hasam,nem látszott 1 csík sem,majd a császár utáni 2 napon a köldököm körül előjöttek.Azóta (2 év) már elhalványodtak,mert foglalkoztam velük.
2010. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt csík se terhesen, se utána. Szépen visszament a bőr, mint terhesség előtt. Vékony (sovány?) testalkat.
2010. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet. A csikok nem csak a bor nyulasatol alakulhatnak ki, hanem akkor is, amikor osszemegy a test es a bor nem tudja kovetni a valtozast. (Figyeld meg, sokan akkor csikosodnak be, amikor lefogynak!)

A sogornom jart igy, sehol nem volt csik, se pocin, se csipon, se cicin.

Szules utani napon az egesz hasa bezebradodott (a cicije egy hettel kesobb, amikor belovellt a teje).

En sovany vagyok, terhesen is vekony voltam es lettek csikjaim a pocakomon. Nem sok, de lettek. De latszottak a terhesseg vegere is.

2010. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
óh basszus...azt hittem már hogy megúsztam de akkor még jöhet meglepetés:-(jaj csak ne mert az olyan csúnya,de majd kezelem aztán hátha megúszhatom valahogy...
2010. szept. 25. 18:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3. valaszolo vagyok.

Nyugi, felesleges elore izgulni, ha lesz, hat lesz.

Tudom, nem nez ki jol, de az en csikjaim peldaul egyaltalan nem veszesek. Bikinibol sem latszanak ki, mert csak a pocakom aljan lettek es nem voros, vastagok, hanem rovidek, vekonyak es gyongyhazszinuek. Szoval engem peldaul nem kulonosebben zavarnak. Foleg mert orulok, hogy ennyivel megusztam ket gyerek kihordasat, akik szepek lettek, nagyok lettek, egeszsegesek. Jarhattam volna "rosszabbul" is (bar az is megerte volna. Viszont igy is lanykori sulyomnal, alakomnal vagyok, nem lett szelesebb a csipom, nem maradt pocakom, lapos a hasam es majdnem olyan feszes a bor rajta, mint lanykormban volt. En ezert is halat adok, kit erdekel az a nehany csikocska? Engem nem, ferjemet nem, mast sem. A szemem alatti karikak a sok ejszakazasnak koszonhetoen sokkal zavarobb, ha mar emliteni kell valamit.

2010. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!