Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik nem voltatok...

Kismamák, akik nem voltatok veszélyeztetettek, meddig bicikliztetek?

Figyelt kérdés
Ha 17 km-t biciklizek 1-2x, az gond -e, ha már a 27. hétben vagyok?Eddig így közlekedem a városban, és eddig nem okoz gondot.
2010. szept. 25. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem bicikliztem a babavárás alatt, viszont az unokataesóm igen. Ő még a szülés előtti nap is biciklivel ment munkába. (Nem koraszülés volt, Hollandiában él, ott az utolsó percig dolgoznak a nők.) Én is rendszeresen sportoltam a terhességem alatt, két hónappal a szülés előtt még futni jártam. Ha Neked jól esik, nem fáraszt ki nagyon, akkor a babádnak se lesz baja tőle. Sőt ha el akarod kerülni a vizesedést, aranyeret, visszereket, hátfájást, felesleges kilókat akkor mozogjál nyugodtan!
2010. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A biciklizésben nem maga mozgás veszélyes, hanem a nagy esés veszély. Mit csinálsz, ha hirtelen eléd lép valaki, vagy bevág egy autós, egy másik bringás, vagy belemész véletlenül egy kátyúba, vagy egy kavicson megcsúszik a bringád? Persze az ilyen esetek 90%-ban nem esik el az ember, de megrándulsz, ahogy hirtelen lelépsz fél lábbal (hogy ne ess el), vagy pont lehasalod a kormányt... Egyetlen pici rossz mozdulat, és gond lehet.(Lepényleválás, burokrepedés).

Biztos, hogy ezt érdemes kockáztatni?

2010. szept. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

30-33. hétig! Utána már kényelmetlen volt előredőlni a biciklin. Aztán ha vmi nagyon fontos és hirtelen dolog jött akkor még felültem. De már nem...


Csak nagyon ovatosan!!!!! Vigyázz magatokra!!!


Üdv 37 hetes pocis

2010. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20. hétig.
2010. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülésig.
2010. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentjeiteket! Akkor megnyugodtam, és majd nagyon óvatos leszek!. :)
2010. szept. 26. 17:45
 7/7 anonim válasza:
A szulés elotti délután még javában bicajoztam, hajnalban szultam.
2010. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!