Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiságy matracának huzatát...

A kiságy matracának huzatát kimostátok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, lesz rajta lepedő, úgyis hamarosan ki kell mosni mivel pisis vagy kakis lesz (nekünk az lett). végül annyit rángattuk ide-oda h a zippzárról leesett a kocsi.....szóval én hagynám
2010. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem mostam ki, korábban kibontottam, kiszellőtettem, napra tettem, és gumis szélű pamut lepedőt tettem rá, amit kimostam, és kivasaltam. Üdv.
2010. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi szuper jó matracot vettünk, ennek a huzata nem levehtö, de vettünk hozzá matracvédöt, ami ugyan úgy levegözik + erre megy a lepedö. így rendszeresen a lepedöt cseréljük, ha nagy a baj akkor kimosható a matracvédö is.

a matrac huzatját nem venném le, mert mosástól már nem lesz olyan jó.

2010. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem mostam ki, de tettem rá matracvédőt (szerencsére, mert folyton átázott a lepedő amíg nem lettem profi pelenkázó), és arra a lepedőt (gumis szélűt).
2010. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én bontott csomagolásút vettem, de nem koszos...
2010. szept. 26. 12:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mostam ki, viszont amikor a fiam fel eves volt bogarirtas volt nalunk (agyipoloska), akkor le kellett huznom atvizsgalni a matracot es ugyan nem engedtem a baba agyat lefujni a rovarirtoval, de a matrac huzatat kimostam. Nem lett baja, nem ment ossze, visszaraktam, de nagyon nehez volt belepreselni a matracot. Azota se csinaltam ilyen orultseget.
2010. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kimostam...Nem került semmibe. Még azon is gondolkodtam hogy a matracot is kimosom, de többen mondták h felesleges.

Üdv 37 hetes pocis

2010. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ég nem mostam ki, csak a lepedőt cserélgetem.
2010. szept. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!