Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméten tényleg részt...

Kecskeméten tényleg részt kell venni a szülésfelkészítőn, ha apás szülést szeretnénk? Köppenyt is venni kell a férjemnek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én most harmadszor fogok szülni, az első babámnál már részt vettem a felkészítésen, állítólag az elfogadják, belepecsételnek a kiskönyvedbe. Ha mégsem fogadnák, el, kicsit nevetséges volna, hiszen csak túléltem már kétszer valahogy. Gondolom úgy vannak vele, hogy úgyis tudja a családtag, hogy be akar-e jönni, és akkor van ideje beszerezni az öltönyt a gyógyászati segédeszköz bolban. Én eddig Félegyházán szültem, minden szó nélkül ott lehetett velem a családom, ruhát is tudtak venni házon belül hajnali 3 órakor a férjemnek. Sajnos most ez a lehetőség megszűnt, így én is érdeklődve várom, hogy hogyan is lesz itt a kecskeméti vágóhídon, mert annak idején kb. ez volt a véleményem, amikor szülőszoba bejárás is volt, vagy elhúzzák a függönyt, vagy néz még pár vajúdó kismama, hogy kínlódsz. No mindegy.
2010. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen részt kell venni. hónapja 2000 Ft-ért cserébe adtak ruhát apának. De a Horváth Döme krt.-on a Medident-be szerintem tudtok venni jóval olcsóbban.

És igaza van az előttem szólónak ez egy vágóhíd.

2010. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónapja
2010. szept. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!