Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kéthónapos pici babával...

Egy kéthónapos pici babával felelőtlenség 2-3 órát vonatozni?

Figyelt kérdés
A vejem szülei nagyon messze laknak ,a kisbaba még csak most fog megszületni de a vejem már azt tervezi hogy karácsonykor levonatoznak a picivel a szüleihez.Mi próbáljuk lebeszélni de elég makacs.
2010. szept. 26. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nem ültél még IC-n mi? Az IC abszolút tiszta, azzal nyugodtan lehet utazni.
2010. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én két hónapos babával repülni fogok....

szóval szerintem semmi baja nem lesz a babádnak egy kis vonatozástól.

2010. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se lehet gond. Én 3hetesen már Ceglédre mentem bp-ről kocsival. s itt vagyok.Szopizni is tud a vonaton,meg pelust is kaphat. Lehet még élvezné is:)

Én inkább a bkvn féltem a kicsim pedig már 5hós.

2010. szept. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezték a védőnőt ,ő azt mondta inkább ha lehet a nagyiék látogassák meg a babát.Tavasszal utazzanak.A nagyiék azért szeretnék hogy menjenek mert lent nagy a család és mindenki látni szeretné a babát,egyébbként ők jönnének fel kocsival.
2010. szept. 28. 04:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!