Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygombám lett a terhesség...

Hüvelygombám lett a terhesség első felében, nem akar elmúlni. Volt még valaki így?

Figyelt kérdés

Adott a doki 6 hüvelykúpot, már 5-öt bevettem, de semmi hatása.

Állítólag a hüvelyflórát kellene "rendbe tegye" ez a kúp.



2022. okt. 4. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Bevetted a hüvelykúpot?!
2022. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért úgy jobban tetszene ha azt írná , hogy feldugott már 5-öt????????????????
2022. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként nekem is volt hüvely gombám sajnos sokáig elhúzódott … boraxos kúp segített rajta meg a macmiror nevű kúp . Volt ,hogy vissza tért de utána ismét elmúlt a kúptól.
2022. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

2. Sajnos mivel a gyakorin vagyunk, már semmin nem lepődök meg.

Volt már itt olyan, aki lenyelte...

Másrészt attól, hogy te csak a 'feldug' igét ismered, írhatta volna például azt is, hogy 'elhasznált' már ötöt...

2022. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

A felhasznált egy pontosabb kifejezés lenne.

Milyen fajta kúpot kaptál?

Én is küzdöttem vele, majd a 4. doki közölte, hogy a 4 fajtából amit kaptam csak 1 való arra. Persze pont azt használtam el utoljára és tényleg el is múlt. Azért előtte még kaptam kb 30db másmilyet összeszámolva :)

2022. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak azt ismerem , de ilyen hülyeségekbe belekötni….. miért nem adtál inkább egy értelmes választ a kérdésre ? Ja .. biztos lenyelte
2022. okt. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen kúpot kaptál? Nekem nem terhesen ugyan, de volt doki aki Micovag kúpot ajánlott hüvelygombára. Mikor nem múlt el, és mentem vissza, akkor másik orvos volt, aki meg lecseszett, hogy az max kiegészítő kezelésnek jó, miért gondoltam hogy majd elmúlik tőle.

Érdemes amúgy külsőleg krémmel meg belsőleg kúppal egyszerre kezelni. Canestennek van mindkettő, és úgy tudom azokat terhesen is lehet használni. Nekek az szokott segíteni. A másik a Gynoxin hüvelykrém, ez kettő az egyben, bentre is lehet kenni, meg kintre is, még talán jobban bevált nekem, mint a Canesten. Viszont ezt nem tudom terhesen lehet-e.

2022. okt. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!