Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan oldjátok meg? Van egy...

Hogyan oldjátok meg? Van egy 15 hónapos kisfiam és 7hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vagyok(émelygek, fáj a gyomrom).

A kisfiam nagyon eleven szeretne rajtam ugrálni, játszani...

Nagyon álmos vagyok mindig Ő meg du.-n alszik 2 órát kb, sokszor már de.-t vissza kell feküdnöm olyan rosszul érzem magam.


2010. szept. 27. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így voltam, mint te. Feküdj le nyugodtan, próbálj meg nyugisabb játékokat kitalálni magad körül (mesekönyv nézegetés stb). Meg kell szoknia, hogy nem ugrálhat rajtad később már a nagy pocid miatt sem. Egy idő után szerintem megérti, ha sokat mondod neki. Én a babát még nem mondtam neki sokáig, nehogy azt érezze, hogy miatta nem játszhatok vele, inkább azzal magyaráztam, hogy Anya fáradt, stb.
2010. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia!


21 hónapos a fiam 8hetes terhes vagyok..

3 hete hányok , szédülök, émelygek stb...

Felkelünk 6-kor aztán apa elmegy, reggeli következik, hagyom játszani, majd kimegyünk a játszóra én leülök a padra mert a folyásom miatt feküdnöm kéne,ő meg játszik.


Ha jobban vagyok reggeli után főzök és csak utána megyünk ki.

Amikor ájulós napom van akkor elmegyünk a közeli étterembe egy menüért, mert muszáj valami, esetleg a tegnapi maradékot esszük.

Ebéd után mindenkinek alvás nekem is, így .


A délelőtti levegőzéskor többnyire visszafejlődik a hányingerem, és tényleg jó amikor már kint vagyunk.

A kisfiamnak kell a játszótérezés, nekem meg a levegő..nagyon nehéz az öltözés és az indulás de kint jó.

Délután ébredés támolygás...uzsonna, elmegyünk sétálni , bolt stb, megint játszóra, majd haza addigra apa itthon mjad 7-kor vacsi, fürdés...sajnos nálunk az altatás 8-10-ig is eltart, nagyon rossz alvó, de ha rosszul vagyok a párom altat, pár napja pedig megpróbáljuk otthagyni egyedül aludni-félsikerrel.

Bírd ki, ha folsavat szedsz este szedd, meg az elevitet, vagy ilyesmit, mert ezek fokozhatják a rosszullétet, legyen rennie-d és igyál tejet, kakaót.

2010. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Én most vagyok 5 hetes, 21 hónapos a fiam, szintén eleven, és még szopik is... Hogyan oldom meg? Sodródok a napokkal... :)
2010. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És ha este veszem be a elevitet akkor éjszaka nem leszek rosszul?-ugyanis még mindig fel kell kelnem a fiamhoz meg egyébként is rosszul alszom mostanában.

2010. szept. 27. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 14 hónapos volt, mikor megtudtam, hogy kistesója lesz. Most 21 hónapos és mindjárt szülök :)

Amikor a lányom alszik napközben, én mindig alszom vele!

Nem nagyon emelgetem, megszokta, hogy csak ha ülök, akkor mászhat az ölembe. A babakocsiba egyedül is be tud mászni elég régóta. Ezen kívül hozzászoktattam az utcán is ahhoz, hogy sétáljon (hogy ne kelljen cipelnem).

Vannak napok, amikor rosszabbul vagyok (pl fáj a csípőm), akkor itthoni programok vannak: rajzolás, gyurmázás, mesenézés, olvasás.

Ha rosszul vagy, ne menjetek sehova, játszatok otthon! Próbálj úgy játszani vele, hogy te közben tudjál feküdni.

Jó babavárást!!

2010. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!