Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhességnél normális...

5 hetes terhességnél normális ha kicsit húzódik a hasam?

Figyelt kérdés
Nem görcsöl vagy ilyesmi csak kicsit húzódik, de ha lepihenek elmúlik. Ja és még valami terhes vitamin nem árt a babának? Csak jövöhétre kaptam időpontot az orvosomtól, de szeretnék szedni valami vitamint. Tavaly már volt egy missed ab-om nem akarom hogy ez is úgy végződjön. Köszi aki válaszol
2010. szept. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, amit érzel. A terhesvitamint pont terhesség alatti szedésre találták ki, úgyhogy nem árt a babának. :)


Üdv, egy szintén kb.5 hetes. :)

2010. szept. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! és gratula a babához!!! :)
2010. szept. 27. 15:05
 3/4 mendy1025 ***** válasza:
Nekem a védőnő pont azt mondta,hogy olyankor kell szedni a vitamint,mikor így húzódik a hasam.Ugyhogy sztem is nyugodtan szedd. Olyat,amiben van kálcium és magnézium:)
2010. szept. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én görcsöltem is! :) Nemsoká elmúlik, tarts ki! Ezúttal minden rendben lesz!!!
2010. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!