Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen teherbeesési praktikáka...

Milyen teherbeesési praktikákat ismertek?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmék nem rég házasodtak össze és 1 hónapja próbálkoznak, milyen praktikák jöttek be amitől tényleg teherbe estetek?
2010. szept. 27. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

1 hónap az semmi. Az pont egy peteérésnyi idő, ha épp akörül nem voltak együtt, akkor lőttek a terhességnek.

Egészséges pároknál is még a 12 hónapos próbálkozás is természetes!

Egyébként lehet inni teákat, amik felerősítik a peteérést, lehet hőmérőzni, hogy tudja, mikor volt peteérése, lehet használni ovulációs tesztet, mert akkor tudja, mikor kell szexelni.

Csomó lehetőség van.

2010. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy közös orgazmus egy olyan helyen, ahol nem kísértenek a munkahelyi problémák és a kívülállók, csodákra képes! Bizonyítja ezt a 15 hetes magzatom :). Hajrá a barátnődéknek!!!
2010. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 honapig minden nap "szex,es mas semmi",nekunk ez valt be :)
2010. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elso gyerek: izgulosan kezdtuk, homerozes, tulparazas, 3. honapban mar bogtem, hogy ismet megjott, a ferjem teljesen le volt torve, azt hittuk, hogy egybol sikerul. Turelmetlenek voltunk.

Megbeszeltuk hogy most inkabb hagyjuk, lesz majd valami, sot, meg vettunk egy kutyat is, addig is akartunk, de mindig halogattuk.

Nem vedekeztunk ezutan sem, de mar nem is erdekelt, hogy mikor van peteeresem, hogy vagyunk egyutt, hogy nem.

Mondjuk eleg aktivak vagyunk, igy majd minden nap volt szex. Abban a honapban teherbe is estem.


2. gyerek: szules utan meg nem volt normalis mensim, gondolkodtunk kisteson, kis korkulonbseget akartunk. Gondoltuk, hogy elkezdunk probalkozni. Hogy elkeruljuk a csalodast, igy vettem ovulacios tesztet, mert nem akartam honapokig bizni ugy, hogy kozben esetleg meg nincs is peteeresem, csak nem tudok rola.

Az ovuteszt egyszercsak pozitivat mutatott, az azt koveto 3 napban beleadtunk apait-anyait es teherbe is estem.

2010. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi praktika nem volt, csak stresszmentes szex. Mellesleg 1 hónap még semmi:)

35 hetes kismama a második babával

2010. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogyókúra :D Nekem 2x bevállt.Az első babánkra 4 évet vártunk,meddőségiben is voltunk,semmi eredmény,majd lefogytam 5 kilót (megjegyzem stressz miatt),és a következő hónapban pozi tesztem volt.Most 2,5 éve próbálkoztunk,de semmi.Aztán nyárra formába akartam hozni magam,és leráztam 12 kilót,legnagyobb meglepetésemre a következő hónapban újra pozi tesztem lett :) 12 hetes vagyok :)
2010. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!