Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat híztam? 23 hetet töltött...

Sokat híztam? 23 hetet töltöttem,10 kiló jött fel. Átlagos a testtömegindexem. Mármint a teherbeesési súllyal számolva.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fenti hasznos.
2011. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit soknak tűnik, bár mindenki máshogy és máskor hízik. Én a 20. és a 30. hét között elég sokat híztam ( 8kg-ot), aztán kicsit lelassult és most megint úgy ugrott fel 2 kiló, hogy észre se vettem. Most vagyok 10 kilónál.

33 h

2011. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
soknak tunik de en mar semmin nem lepodok meg...olyan csinos kismamakat lattam ezen az oldalon +10 meg 12 kilokkal hogy nem tudom mit mondjak...ezt valojaban csak te tudhatod...ha nagyon "eltorzultal" akkor probalj meg kicsit visszavenni az evesbol
2011. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes és +10kg.A vicc az,hogy a pocin kívül nem nagyon látszik,max.egy picit combosabb lettem.Nekem azt mondta a védőnőm,hogy gyakori az ilyen súlygyarapodás annál,aki terhessége előtt vékony volt,illetve aki odafigyelt az étkezésre.Én ilyen voltam,de most nyilván nem fogok fogyózni,a testem pedig raktároz ezerrel.,Ez van,majd leadom :)
2011. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok. Plusz 7 kilónál tartok. A dokim ki van akadva, szerinte diétáznom kellene. Próbálok odafigyelni, hogy ne egyek sok szénhidrátot meg cukrot, de mivel még dolgozom, ezért nem nagyon tudom megoldani, hogy egész nap natúr húsokat meg párolt zöldségeket egyek. Valószínűleg felfordulnék már délelőtt az éhségtől. :) Én is vékony voltam a terhesség előtt, és szerintem (család szerint sem) látszik rajtam más, csak a pocakom.
2011. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!