Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik jelenleg Debrece...

Hogyan zajlik jelenleg Debreceni Klinikán az NST?

Figyelt kérdés

Telefont nem vették fel... Időpontot emailben kaptam. Beutaló kell mert én nem kaptam az orvosomtól? Merre van az NST? Sorszámot adnak vagy szólítanak?

Köszi a válaszokat!



2022. okt. 20. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Viszed a legutolsó leletedet, meg az időpontot. Ha az épülettel szemben állsz, akkor a bal oldali bejáraton bemész, beregisztrálsz (ott adod oda az említett leleteket). Elmondják, hogy merre menj ha még nem voltál, de pont annak a folyosónak a legvégén van, mint ahol regisztrálsz. Ott név szerint fognak majd szólítani, ha annak vége még utána orvossal is találkozol, oda is szólítanak vagy a számodon hívnak (kapsz majd a regisztráláskor).

Hideg élelemmel készülj! Nem sietnek.

2022. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!