Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, aki veszélyeztetett...

Van olyan, aki veszélyeztetett terhesként megtagadta a hetekig tartó kórházba befekvést, mert nem tudták megoldani a nagyobbik gyerek elhelyezését?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogy befekvést javasoltak, de apuka nem tudott több hét szabadságot kivenni, nagyszülők sem tud ennyit besegíteni.

2022. nov. 1. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Persze, sokan a Mindent a termeszetes szulesrol csoportban. Sajat felelossegre haza lehet menni.
2022. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%

En feküdtem bent hetekig. Pszichológus jart korbe. Sokaknak szuksege volt ra. Nem eleg hogy bent kell maradni, sokaknak egesz napos agynyugalom volt eloirva,megdontott aggyal. Ugy, hogy az also lábak ala teglat tettek es feküdjön fejjel lefele dontve. Agyrem volt. 2019 ben volt ez,nem 80-as evek. Es meg covid sem volt, tehát minden nap johettek a latogatok orakon at, de meg igy is sirtunk egesz nap. Gyerekek mindenhol mar legalabb bolcsodes koruak voltak. Te nem gondolkoztal, hogy beadjatok addig? Ha egyszer bekerulsz, onnan mar nem nagyon engednek ki... Csak mar akkor ha nem szamit koraszulottnek a baba.Egy valaki akarta nalunk megtagadni es minden nap elindult szegeny haza, de jott a pszichologus, jott a foorvos es eleg durva lelki terrort alkalmaztak ami miatt sirva visszafekudt. Ennek a nonek volt mar egy 23 hetes koraszulese,kicsuszott a wc n a baba,ugy erezte csak kakilnia kell,es a kovetkezo terhessegnel ujra teljesen kinyílt. Szoval sok ilyen story volt. Nyilvan mindent meg lehet tagadni, de utana nem hiszem hogy szivesen latnak az osztalyon, ha barni tortenik a terhesseggel,illetve a koraszules kovetkezmenyeit a gyerek egy eleten at viselni (oxigenyhiany, agyverzes stb) bent valoban biztonsagban van a kismama. Lepenylevalas eseten kb 5-10 perced van a mutoig eljutni. Illetve van akinek naponta volt uh vagy nst. Egy baratnom is hazament. Magas vernyomassal fektettek be terhesen. Elhalt par er a lepényben a magas vernyomas miatt, egyik nst n vettek eszre, hogy a gyerek mar egy honapja ugyanakkora,semmit nem nott. 1 kg val született, jol vannak de iszonyat tortura volt az egesz.

Neked miert javasoljak a bent fekvest?

2022. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Juj, 2-es, sajnalom a baratnod, es mennyit kellett a korhazban lenniuk? Mennyi ido alatt jott helyre a baba?Mennyi idos most? Semmi egeszsegugyi problema nem maradt vissza?
2022. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Sokat voltak bent. Okt ben született es karácsonyra mehetett haza. Okos ugyes ,mentalisan teljesen ep,de allandoan hordani kell fejlodes neurologiara. Kicsit aprocska maradt, kb 2 merettel kisebb a kortarsainal. De nagyon kis cuki gyerek lett. Tsmt tornara jar meg ugy tudom. 3 evesek voltak most.
2022. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

2-es a barátnőd babájának hizásán akkor se tudnak segíteni ha bentfekszik.


Én bentfeküdtem ugyanezért, nem mentem haza (nem volt nagyobb testvér) és így is csak azt a pillanatot várták hogy mikor kell kikapni, hol az a pont amikor már jobb kint mint bent. 34 hétre született 1380 grammal, nem tettem semmi roasszat terhesség alatt. Sose volt vérnyomás gondom, sőt inkább alacsony volt. Mégis így jártam.

2022. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ha egyszerűen nincs hova rakni a gyereket, mi a megoldás?
2022. nov. 1. 12:45
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Nincs mas megoldas sajnos.
2022. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Apuka mennjen gyedre a nagyobikkal.
2022. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Apuka elmegy táppénzre. Miért, később szerinted milyen megoldás lesz erre? Hogy oldod majd meg a betegségeket, nyarakat, szüneteket?
2022. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most kezdett új munkahelyen, még a próbaidő sem járt le....
2022. nov. 1. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!