Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 pozitív 2 negatív teszt....

4 pozitív 2 negatív teszt. Sztkba azt mondják nincs terhesség, magánúton azt mondják van. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Multheten csináltam 4 pozitív 2 negatív tesztet. Tegnapelőtt elájultam és a legközelebbi kórházba vittek, ahol se papírt, semmit nem kaptam és az orvos csak annyit mondott negatív, mehetek haza. Én már akkor is láttam az ultrahangon hogy ott van a magzat, de vizelet szerint negatív. Ma voltam magán úton, ahol megállapították, hogy 5 hetes terhes vagyok. Szerintetek?
2022. nov. 14. 17:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj #10es, de bődületes baromságokat írtál. Ha egy 6 hetes terhességnél nem látszik semmi, akkor az nincs, vagy jóval kisebb, mint 6 hét. A vérrendszer pedig nem tud összeomlani…
2022. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
Nekem hat hetesen csak egy petezsák volt, nem volt szívhangja és nem látszott a magzat. De biztosan te jobban tudod a jelenleg 7 hónapos baba a hasamban meg csak illúzió. És dehogynem össze tud, ugyanis nálam már alig találtak eret ha nem marad meg a víz (több napig ) és azon felül még pluszba jön a sav is igenis előbb utóbb összeomlik. De nyílván a kórházi papírom se létezik ahogy a gyerekem se kedves okoskodó 11-es.
2022. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Biztos nem illúzió, csak hogy az előbb még azt írtad hogy nem láttak semmit. Most meg már volt petezsák… ami amúgy ugyanúgy nem felel meg 6 hetes terhességnek (szikhólyag, embrió árnyék, szívhang vagy bármi ilyesmi nélkül), ez nem azt jelenti hogy nem is volt ott, hanem hogy kisebb volt.

Én értem miről beszélsz, de azt úgy hívják keringés. A keringés tud összeomlani, szóval kizárt hogy a papírodon az legyen írva hogy majdnem összeomlott vérrendszer.

2022. nov. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
És pontosan mit mondott az orvos? Mi látszik? Petezsák? Embrió? Esetleg volt szívhang is? Mert terhességet csak szívhang után állapítanak meg. Azt meg kizártnak tartom, hogy ezt ne vette volna észre a másik orvos.
2022. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

10-es

bődületes nagyítás egy 10 mm-es (1cm!!!) embriohoz nem kell azért. Egszen jól látható már.



Szerintem türelmetlen vagy…


Nálunk a terhességmegállapításra 6. Hét előtt egÁltalán nem de inkább 7-8. Hétre adnak időpontot

2022. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező de 5 hetesen nincs még magzat, petezsák és szikholyag van,6-7 hetesen kell lenni szív pulzálásnak ezért csak azután van a terhesség megállapítás.
2022. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is csak petezsák volt 6 hetesen. 3 hét múlva pedig magzat szívveréssel.
2022. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!