Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti kaptatok tüdőérlelőt?

Kismamák ti kaptatok tüdőérlelőt?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, 2 napja kapom reggel este, a kérdés az hogy nektek előbb meglett a pici tőle? Csak mert igazából azt sem értem miért kapom hisz jól van bent a baba nem vagyok nyitott és minden rendben..joslo fajasaim persze vannak néha erősek de az nst nem jelzett fajast. Nektek mi a tapasztalat ezzel kapcsolatban?

2022. nov. 17. 06:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kár itt tapasztalatot kérdeznem mert mindenhol a szurkálódás megy a rendes válasz helyett.
2022. nov. 17. 08:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért kapod a szurkálást, mert sorra írod ki a kérdéseket úgy, hogy közben kórházban vagy, orvosi felügyelet alatt. Itt maximum anyukák vannak, és nem fognak érdemben válaszolni a kérdésedre.
2022. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a tegnapi hisztid után ne várj sokat!neked mindenkivel bajod van az ápolóval,orvosokkal,gyakorisokkal...

Ha ennyire szar az életed minek szűlsz. állj fel menj el egy magánkórházba fizesd ki a pénzt ott biztos jobb ellátást kapsz .....

2022. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

De nem is értem ki szurkálódott… mielőtt valaki belinkelte a tegnapi produkciódat, előtte teljesen normális válaszokat kaptál.

A progeszteron nem tart vissza semmit, azért adják késői terhességben, hogy ne nyíljon a méhszáj, de ennek hatásossága nem bizonyított amúgy. A tüdőérlelőt, meg mint írtam biztos hogy nem adják reggel-este, mert nem is lehet úgy adni.

Gondolom felnőtt vagy, ráadásul gyereket vársz úgyhogy kelj fel szépen és kérdezz meg egy orvost hogy miért tartanak bent és hogy milyen gyógyszert miért kapsz. Nincs olyan hogy nem adnak felvilágosítást.

2022. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

De basszus először azért panaszkodsz mert a kutya nem néz rád utána mert zavarnak a pihenésben.....

Miért nem kérdezel meg egy orvost hogy miért vagy bent, és miket kapsz.

Lehet h nem mindenhol alap dolog (annak kéne lennie) de nekem mindig elmondtál hogy most éppen mit és miért adnak. A PICen es a koraszülött osztályon vizit után a kicsikről is elmondtak mindenz (mit kaptak, melyik érték milyen és mit jelent) Amit nem tudtsm azt megkérdeztem.

Szólsz a nőverkéknek hogy te szeretnél egy orvossal beszélni. Aztán beszéltek hogy mi a helyzet

2022. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!