Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor könyvelhetem el, hogy...

Mikor könyvelhetem el, hogy az ikrek ikrek lesznek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


6+3-nal voltam orvosnál.


6+5 méretű 2 embríót láttunk, szívhangot hallottunk mind2 esetben.


Legközelebb a 12. Heti genetikai lesz csak.


Közben olvasom a statisztikákat.. szörnyű.


Végre kezdtem elfogadni..talán feleslegesen.


Akiknek 1 maradt azoknak mikor történt?

Akiknek maradtak ketten mikor nyugodtak meg?


2022. dec. 10. 07:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Amikor megszulettek
2022. dec. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1.

Ettől tartottam

2022. dec. 10. 07:23
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell tartani semmitől. Sima terhessegnel is csak akkor biztos a baba, amikor megszuletik. Annál is így paráznál? Nyuhpgi.
2022. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%
Azért jellemzően 12.hét előtt szoktak elhalni az ikermagzatatok, tehát ha az első genetikain túl vagy, már minimális esély van rá, hogy csak egy maradjon meg.
2022. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

3


Sajnos a 2. Terhességemet is a 20. Hétig ilyen parával éltem meg. Azt hittem lesz egy nyugodt is végre.. de nem adatok meg, azt hiszem.


Nem baj, csak a vége legyen pozitív🙃

2022. dec. 10. 07:45
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

En mindketszer a legutobbi dolognak orultem, amit biztosan tudtam (nincsenek ikreim, en magam harmasikres terhessegbol szuledtem meg egyedulikent, az elso baba koran felszivodott, a masodik a terhesseg fele elott valamivel, verzett anyukam, es korhazba be kellett fekudnie).


Az sem mindefy, hogy egy vagy ket kulon magzatburok van. Ha teljesen kulon vannak, jobbak az eselyeik.

2022. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Amugy mar most is ikrek. Szoval mindenkepp ket gyereked van (illetve 4, ahogy olvasom), de persze ertem a kerdesed, csak en pl. mar a legelejen igy konyvelnem el, es drukkolnek nekik nagyon, hogy mindketten meg tudjanak szuletni, ha pedig nem sikerul, az nincs a kontrollomban, es valamiert ugy volt jobb.
2022. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igen

Így màr 4 😱😱


Külön vannak, nagy elválasztással, amennyire lehet távol ( egymással szemben tapadnak)

2022. dec. 10. 08:51
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Két petéjű ikreim lettek volna, egy baba született meg, a másiknak a 9. héten állt meg a szíve és felszívódott.
2022. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

9

volt valami elöjele, vagy valami jellegzetessège ( tapadàs ?)

Vagy mèretbeli különbsèg?

2022. dec. 10. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!