Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült Egerben Dr. Tárczy...

Ki szült Egerben Dr. Tárczy Csabánál? Véleményeket, tapasztalatokat írnátok? Őt válasszam?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Nagy Péternél szültem,Ő egy angyal,de a szobatáram dokija Tárczy doktor volt,és meg volt vele elégedve!

2010. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én Fricz Sándornál szültem! :-) Én mondjuk rá esküszöm, de Nagy Péter is nagyon szimpatikus volt. Én kórházban feküdtem 2 hónapot és szinte "megismerkedtem" minden Doktorral. Tárczyra esküdött az egyik nagyon aranyos szobatársam...én számomra nem annyira volt szimpatikus...de biztosan jó szakember! Én Fricz doktort a fiatalsága, hozzáállása, tudása, akarása miatt tisztelem és szeretem egy éven belül a második babámat szülöm nála....:-) Remélem ezzel mindent elmondtam!!! :-) Nagyon megbízom benne, még mindig örök hálám, hogy befektetett a kórházba két hónapra, mert született egy szép egészséges kisfiam...más doktorok már hazaküldtek volna. (az volt a baj, hogy kicsi súlyú volt a babám és Fricz dr. sejtette, hogy a lepényemmel van a baj, és igaza volt....ha akkor nem fektet be ki tudja milyen tragédia lett volna)

Ne haragudj, hogy ilyen hosszan írtam....de ezeket tapasztaltam.

Tárczy doktorra sok olyan anyuka esküszik, aki már nem az elsőt szüli nála....ha megbízol benne és szimpatikus válaszd őt!!! :-)

2010. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!