Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Febion vitaminrol írnátok...

A Febion vitaminrol írnátok véleményeket, tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a femibionra gondolsz véletlenül?

Én azt szedem a terhesség eleje óta, semmi problémám nincsen vele. Az elején a 800-at kell szedni,több benne a folsav, 3.hónaptól meg a 400-at.

2011. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Femibion - én is ezt szedem, semmi panaszom rá, nincsenek éhségrohamaim, 18. héten 1 Kg plussznál járok.... egyedüli hátránya lehet, hogy drága, a 400-as több mint 5000Ft, a 800 olyan 2500 Ft körül van. Viszont én a másik vitamintól amit előtte próbáltam sugárban hánytam...
2011. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerész világosított fel, hogy nem a magyar táplálkozáshoz, élethez vannak "beállítva" a vitamin mennyiségek benne. Mégsem az Elevitet választottam helyette, hanem a Gravidát.
2011. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a terhesség elején Femibiont szedtem,nagyon meg voltam elégedve vele,csak a gond az volt vele,hogy drága,ezért később váltottam Gravidára,az is jó volt,és nekem sem volt rosszullétem,éhségérzetem soha tőle.
2011. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb 2 hétig szedtem a Femibiont.Nekem hasmenésem volt tőle ezért váltottam a Gravidára amit a mi napig szedek.

40hkm

2011. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 36 hetes, végig kitartottam a Femibion mellett. Semmi panaszom, semmi kellemetlen tünet, minden eredményem jó, semmi plusz vitamint nem kell szednem, én csak ajánlani tudom.
2011. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul írtam a nevét. Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!