Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haematoma alakult ki a petezsá...

Anyuci32 kérdése:

Haematoma alakult ki a petezsák mellett, sajnos nem is kicsi. Volt vérzés, hasfájás. UH - on minden rendben volt. Ki járt már ebben a cipőben? Elmondaná a tapasztalatait? Nem kicsit félek, hogy nem marad meg a csöppség!

Figyelt kérdés
9. hetet töltöm

2023. jan. 8. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt, 5 hetesen alakult ki, a 12. heti genetikain még nagyon kicsit látszott, rá egy hónapra már nem.

Ha a petezsák mellett van, az jó hír, így nem tudja magával sodorni.


Én nagyon sokat feküdtem, fel sem keltem, csak mosdóba, mondjuk amúgyis rosszul voltam.

Progesteron exeltis-t szedtem mellé.

2023. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is pihenek és szintén Progesteront kaptam. 12.-én lesz a következő uh, tűkön ülök hogy mi a fejlemény. Én is rosszul vagyok folyamatosan..

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

2023. jan. 8. 10:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem 7 hetesen, uh-ra menet öntött el a vér. Kiderült, hogy hematóma, ami a lelet alapján "subchorialisan" helyezkedett el. Kifakadva volt 3x18 mm, szóval jó nagy lehetett vérrel telve, miközben az embrió csak 9,5 mm volt. Szerencsére nem sodorta el, mikor kivérzett. Ágynyugalmat írtak elő, és 1 hét múlva kellett visszamennem.

A nagy vérzés után többet nem vérzett. Viszont 2 napra rá pisiléskor kijött belőlem egy kb. a hematóma méretének megfelelő, nyers májdarabra emlékeztető undi vmi. Meg is ijedtem, de neten láttam, hogy ilyen a hematóma, ha felszívódás helyett távozik. Mivel vérzés, görcs nem kísérte, nem mentem be a kórházba.

A következő vizsgálatkor már nyoma sem volt a hematómának, és többet nem volt vérzés/barnázás.

2023. jan. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Atyaég, ez azért baromi ijesztő lehetett. Örülök, hogy rendbe jöttek a dolgok nálatok. Nekem az 5 hetes uh-on 3mm volt a baba és 10 mm a hematóma. Köszönöm szépen a részletes válaszodat!
2023. jan. 8. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. 🙂 Igen, ijesztő volt, konkrétan az orvoshoz menet én már bőgtem, összeomlottam, 99%-ra vettem, hogy ez vetélés, a férjem sem tudott lenyugtatni. Szóval elképesztő megkönnyebülés volt, hogy kiderült, él az embrió, sőt, akkor hallottam először a szívhangját is. ❤

Kívánom, hogy nálad is megoldódjon a probléma, és eltűnjön a hematóma. 🙂

2023. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm🤗, aranyos vagy! Bízom a legjobbakban☺️. Nagyon várjuk, remélem érzi❤️
2023. jan. 8. 11:50
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.


Engem befektettek kórházba emiatt, legközelebb ha ilyen lenne, nem feküdnék be, mert a tényleg csak fekvés volt, meg is mondták, hogy erre nincs gyógyszer. Meg minden nap sírtam, ráadásul covid miatt semmi látogatás, tehát még rosszat is tett, hogy bent voltam 2 hetet...


Egyébként nekem is kijött a kórházban 2 ilyen diónyi gumó, de másnapi uh során legnagyobb meglepetésemre már szívhang is volt, most meg már 6 hónapos.


Remélem, neked is így végződik!

2023. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Örülök, hogy nálatok is minden rendbe jött. Sok egészséget kívánok nektek! ☺️
2023. jan. 9. 00:30
 9/13 anonim ***** válasza:

7 hetesen nekem is volt hematóma. 1 hét alatt felszívódott.(10x10mm)

Majd 12.hèten is volt egy ami brutál vérzéssel járt(43x50mm)

Hála ég most minden rendben van. Maradjon is így

19hkm

2023. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kétszer is kialakult??? Azt nem mondták hogy mitől lehetett? Örülök neki, hogy rendben vagytok!! Maradjon is így!
2023. jan. 25. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!