Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam nőgyógyásznál....

Tegnap voltam nőgyógyásznál. Mindent rendben talált, 7 hetes terhes vagyok, szívműködése is van a magzatnak. Legközelebb 5 hét múlva kell vizsgálatra mennem. Nem késői ez az időpont?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem, egyáltalán nem.

Jelenleg is vizsgálják az uh hatásait a babákra, és nagyon sok orvos nem javallja a gyakori uh-zást (a másik oldal se feltétlen a biztonságra megy, ha érted).

2023. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Első terhességem alatt háromszor látott orvos, leszámítva a laborokat és a kötelező uhkat. Utána szültem.


Most a kövi a sorrend:

- terhesség megállapítása (7. Hét)

- 14. Heti a leletekkel (labor és 12. heti uh)

- 26. Heti leletekkel (labor, cukor és 20. heti uh)


Gondolom lesz még egy a 32. Hét után aztán nst.


Egy problémamentes terhességnél minek több? Védőnő 5-6 hetente van.

2023. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem késői, teljesen normális. A terhesságmegállapítás után a következő a 12. heti UH vizsgálat. Ha nincs panasz, felesleges közte járkálni.
2023. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem késői,van terhesség megállapítás és utána a 12.heti genetikai vizsgálat.

Addig úgyis menned kell vérvételre, védőnőhőz, fogorvos+ nekem a házi orvos EKG-t is csinált.

2023. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Összesen 4 darab ultrahangnak kellene lennie egy problémamentes terhességnél, ez az előírt kötelező és nem több. Erre a megszállott nő rohangál kéthetente, a 12.u hétre már megvan neki a 4 uh, aztán csodálkoznak ha kivannak az orvosok 🤯
2023. jan. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!