Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlterheltem a hátam és...

Túlterheltem a hátam és nagyon fáj a derekam. Ez még a normális kategória?

Figyelt kérdés
A kiskertemben rendezkedtem kint. Éreztem, hogy fáradok, de semmi extrém nem volt, nem volt rosszabb, mint nem terhesen csinálni ugyanezt. Aztán bejöttem és azóta amikor a hátból hajolok, időnként "kicsuklik alólam" a hátam egy szúró fájdalom kíséretében. Egy pillanatig olyan, mintha összeesnék, de aztán amint egy másik pozícióba kerülök, már normálisan működik a hátam. Valakinek volt esetleg ilyesmije? Mit lehet ezzel csinálni? Mármint most gondolom pihenjem ki, de hogy lehet ezt megelőzni? Szeretném még csinálni a dolgaim, még csak 15 hetes terhes vagyok, az első babával ennél sokkal többet bírtam.
2023. márc. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg be csipődött ott valami. Pihenés
2023. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinalj kismama tornát, az kellemesen átmozgat, megnyújtja a hát- és törzsizmokat, kicsit erősíti a vázizomzatot. Én 22 hetes vagyok, próbálom minden nap csinálni, fél óra az egész. Múltkor 2 nap is úgy alakult,hogy nem fért bele, már kezdtem érezni a hátam. Rettentően sokat segít nekem. Szóval a lényeg, hogy tartsd fitten, mozgékonyan magad.
2023. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusz ne hajolj “hátból”
2023. márc. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meghúzhattad a hátad, ez csak rosszabb lesz. Isiász tornát kellene csinálj ha tényleg ez van, de jó lenne ha látná egy gyógytornász.


[link]


Tudom, blikkrúzs, nem tűnik hitelesnek, de a gyógytornász az első 3 feladatsort csináltatta velem és az akkor már egy hete kínzó isiászom 2 óra akatt elkezdett enyhülni.

2023. márc. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező, javult?
2023. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindig amikor erőltetem, akkor picit rosszabb, de az a nagyon erős fájdalom másnapra elmúlt. Csinálom azóta a blikkrúzsos tornát, nem tudom, hogy az én helyzetemben segít - e, de nagyon jól esik, mert folyton össze vagyok görnyedve, ahogy a nagyobb babámmal foglalkozom. Köszönöm a kérdést! :)
2023. márc. 29. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy javult azért, lehet kell pár hét mire helyrejön!
2023. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!