Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Fejfájásra vesztek...

Kismamák! Fejfájásra vesztek be valamilyen gyógyszert, vagy nem ajánlatos?

Figyelt kérdés
6 hetes kismama vagyok, de a mai napon nagyon fáj a fejem! Gondoltam majd elmúlik, de még mindig fáj....
2010. okt. 9. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
panadolt lehet
2010. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Algopyrint vagy Paramaxot vagy bármilyen paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót bevehetsz, azok nem ártanak a babának. Nekem a védőnő és a nőgyógyász is ezt mondta, sőt szoptatás alatt a gyerekorvos is. Többet árt, ha szenvedsz, mint 1-2 szem fájdalomcsillapító. Minden jót!
2010. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én semmit sem szoktam,mert rögtön kihányom, babám megoldotta helyettem a dilemmát :) Kérd meg párodat,hogy masszírozza a tarkódat meg a válladat. Nem túl magas vagy alacsony a vérnyomásod, eszel rendesen? Ilyesmitől is fájhat(sok egyéb mellett). Én aszpirint vennék be ha tudnék,nem hiszem,hogy az túl erős.
2010. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22:35-ös vagyok,még annyit,hogy azért mindenképp olvasd el a tájékoztatót,mielőtt bármit beveszel...
2010. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudsz,akkor dőlj le pihenni és holnapra jobb lesz :)

Ha nem javul a helyzet,akkor vegyél be gyógyszert.

2010. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszeren azt fogja olvasni, hogy terhesség alatt csakis orvosi javaslatra szedhető, még a vitaminokon is... Nyugodtan lehet azokat szedni, amiket már írtak...
2010. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Paramax, nem vényköteles és terhesség és szoptatás alatt is szedhető
2010. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon fejfájós vagyok, féltem is a terhességtől, hogy mi lesz ha nem vehetek be gyógyszert. A homeós bogyók nem segítettek sajnos. Az orvosom azt mondta, hogy a legrosszabb az, ha az anyuka szenved, és Algopyrint, Panadolt nyugodtan be lehet bevenni.

2010. okt. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél be néha gyógyszert, minthogy szenvedj. Nekem csak az Algopyrint engedte az orvos.

Én a 8. héttől nagyon migrénes lettem, egy héten legalább háromszor előfordult, és egész hányásig fajult. Próbáltam én is a homeós szereket, de nem hatottak. Volt olyan is, hogy a párom megmaszírozta a tarkóm, és még rosszabbul lettem. Magától természetesen sosem múlt el. Így rá voltam kényszerülve a gyógyszerre. De mivel ilyen gyakran kellett, így mindig csak egy negyedet vettem be, és szerencsére az is hatott!

2010. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ALGOPYRINT biztonsággal bevehetsz, de érdemes megpróbálni meginni egy nagy pohár vizet, lehet, hogy megoldja, sokszor az a baj, ha nem lesz jobb, bevehetsz.

Én nem szoktam, csak ha netán lázas vagyok.


19 h km

2010. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!