Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok!Ma ET+7. Napon...

Lombikosok!Ma ET+7. Napon halvàny pozi lett a 10-es èrzèkenysègű teszt.Nèha menstruàciòs kellemetlen èrzès jön ràm.Mit ajànlanàtok ami segìt a magnèziumon kìvűl,mert azt màr szedek 😅😘?

Figyelt kérdés
Köszönöm szèpen a vàlaszokat 😘

#lombik #Menstruàciòs görcs
2023. máj. 10. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez ilyen.
2023. máj. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az jò😅remèlem enyhülni fog, mert ìgy elèggè aggòdòs lesz a dolog.Mondjuk amùgy is.
2023. máj. 10. 07:38
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
A magnézium ebben az esetben max. placebonak jó, a méh izomzatára nem hat (lábikragörcsre igen).
2023. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy mire??😅😅Valami hat rà egyèbkènt?
2023. máj. 10. 09:33
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen magnéziumhiány esetén előfordulhat, hogy begörcsöl a vádlid, arra jó a magnézium. A méh izomzatára nincs hatással, így a menstruációszerű görcsölésre sem, ami amúgy teljesen normális, nyugi :) Ha jól esik a meleg, akkor feküdj le, és tedd rá összezárt ujjakkal a tenyereid ott, ahol agörcsölés érzed, és hagy rajta 10-15 percig. Mást nagyon nem tudsz csinálni.
2023. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom progeszteront a lombik miatt mindenképp kell használnod. Más ilyenkor nem kell.
2023. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy az majd segìteni fog,majd kipròbàlom. Köszönöm!🙂Kibìrom èn,csak ne jöjjön meg,ha màr pozìtìv lett a teszt ès megindult valami (hàlistennek nekem csak leszìvàs előtt kellett ovitrellet szùrnom,ami 14 nappal ezelőtt volt,ùgyhogy biztos nem azèrt pozi)🥰Ezèrt mèg remènykedem🍀🥰Ez a halvàny pozi is jòl làthatò,tehàt nem kell forgatnom ès tàvolròl is làtszik🥰

6-osnak:Igen kùp is, szàjon àt szedhető is + injekciò.Mindent is szedek ès szùrok🙂😅

2023. máj. 10. 10:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg is tetted, amit tudsz. Nehéz nagyon ez a várakozás, mikor minden bizonytalan, de a halvány, jól látható pozitív abszolút bíztató, nem tudom, mivel teszteltél, de lehet, hogy a Facelle vizeletsugarassal már az határozott pozitív is lenne. Drukkolok!
2023. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Valentin 10 es.Eddig nekem soha nem mutatott pozitìvat ,nemhogy ilyen erősen.🥰Pedig màr tùl vagyok egy pàr tesztelèsen.

Mostmàr csak maradjanak/maradjon velünk🥰

2023. máj. 10. 15:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a drukkot az lemaradt 😘🥰
2023. máj. 10. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!