Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok!Ha pozitìv lett a...

Lombikosok!Ha pozitìv lett a B-HCG vèrvètel, utànna elèg màr csak terhesvitamint(Femibion) szedni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 18. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az amit addig szedtél? Én azt szedtem, amit az orvos mondott, meg amiket addig is szedtem (vitaminok, Omega 3, folsav).
2023. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek előtte progeszteront kellett szúrni, azt pl. kellett pozitív teszt után is.
2023. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az orvossal kéne egyeztetned, mind a gyógyszeres terápiát, mind a vitaminok szedését, adagolását.

Lombiktól függetlenül, spontán babánál a terhesvitamint, azon belül is a folsav pótlást és D vitamin pótlást lehet kiemelni, illetve előre haladottabb terhesség esetén a vas és magnézium pótlást.

2023. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat 🙂D,E,C,B vitaminokat,folsavat szedek.A progeszteron inj.,kùpot,pr.exeltist,vèrhìgìtò,medrolt szedek mert azt muszàj,de a c,e,d,b, vitaminokat helyettesìthetem-e terhes vitaminnal 🙂?Vasat magàba nem merek szedni mert az ezelőtti èvekben mikor nèzettem vèrkèpet,akkor a vasam mindog a felső hatàrèrtèket sùrolta minden vitamin nèlkül ,sőt egyszer tùl is lèptem 🤷‍♀️
2023. máj. 18. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, az addig szedett mennyiséghez képest mennyit tartalmaz a Femibion.

A vasat azért nézesd majd terhesség alatt (nekem emlékeim szerint az alap vérvétel nem tartalmazta), mert lehet, hogy most te is vashiányos leszel.

2023. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden fajta vitaminbòl(kb 17 fajta)egy kevès pl d vitamonbòl 800 NE,e vitamin 4,8 mg,c vitamin 55 mg,vas 10mg stb. ha jòl vàlottam àt 😅Gondolom màr az e-vitamin nem olyan fontos,hogy szedjem a napi 400mg-ot🤷‍♀️Legalàbb azt elhagyhatnàm?a femibionban ugyis van az a 4,8 mg.
2023. máj. 18. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az E vitamin a nyálkahártyát segít megvastagítani, ha sikerült a baba, abból már nem fontos, hogy sokat szedj. :)
2023. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legalàbb egy minusz 😅 annyi mindent szedek ès szùrok,hogy kezd kènyelmetlen lenni 😅de a cèlèrt mindent 🙂
2023. máj. 18. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nem gyógyszereket, "csak" vitaminokat nyugodtan lehet helyettesíteni a Femibionnal. Én mindkét terhességem alatt kihánytam minden vitamint, éjjel keltem fel, hogy legalább a folsavat megegyem és gyorsan visszaaludjak. De mindkét baba egészséges, mint a makk. Mire eljutottatok lombikig, gondolom a vitaminraktáraid dugig vannak. :D
2023. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hàt igen, a vitamin raktàram màr jò règòta tele van 😅Megpròbàlok majd valamit alkotni köszönöm a vàlaszokat 😘Utolsònak gratulàlok a babàkhoz.😘
2023. máj. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!