Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elvagyok keseredve a...

Nagyon elvagyok keseredve a genetikai uh - minden rendben volt a baba szerveivel de most meg jott a kombinalt teszt erdemeny Szabad Beta -Hcg korigalt Mom érték 3,24 a referencia meg 0,40-2,50 valaki ert ehez??? Dokit holnap hivom

Figyelt kérdés
Elvagyok keserdve

#baba #terhesség #kombinált teszt #Emelkedettkockazat
2023. jún. 20. 22:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsiii..

10- nek van igaza


Káve elôtt inkàbb ne matekozzak😒 ( bàr jelen esetben eleg elenyèszô mind2 szám)

2023. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 babyboom567 ***** válasza:
92%

A kolléganőmnek 1:6 lett a kombinált teszt eredménye, és ciszták voltak a baba agyában meg veséjében, és hatalmas tarkóredő.A doki mondta nekik,ne reménykedjenek, hogy olyan rossz az eredmény,hogy az amniocentézis, csak protokoll az abortuszhoz(betegen nem tartották volna meg).

Egészséges ,10 éves,okos kitűnő tanuló ,sportoló,kisfia van.


Szóval nyugi,neked is van még remény, a te eredményed ezerszer jobb.

2023. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Telefonon beszeltem az orvossal jovo kedden kell menjek hozza vinnem kell a papirokat tovabb utal genetikai tesztekre, de mondta nem kell megijedni! De Nem tudom elmondani mennyire kivagyok lelkileg. Csak folynak a konnyeim ! Idegennek tunik szamomra ez a terhesseg most felek hogy beteg gyermeket hordozok ,kilataslannak tunik minden! Nagyon fàj! hetekbe telik majd mire valamit megtudok majd! Nagyon egyedul erzem magam es felek! Amikor meglattam az erdmenyt keso este pillanatok alatt lelkileg kikeszultem.
2023. jún. 21. 09:54
 14/31 anonim ***** válasza:
76%

#13! Ne haragudj, de saját magadnak csinálsz parát fölöslegesen. Minek csináltattál kombi tesztet, ha ennyire rettegsz a számoktól? Kezdhetted volna rögtön niftyvel/prenával, ami konkrétan megmondja, hogy beteg vagy nem, és akkor most nem őrülnél meg. A rettegés meg a stressz biztos nem tesz jót.

Leírták, 0,63% az esélye annak, hogy beteg a babád, vagyis 99,37%, hogy egészséges. Most tényleg ezért kell sírni?

2023. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Igazad van igen! Csak elso terhessegem fogalmam sem volt iylen tesztekrol kb semmirol! Most azon vagyok hogy nem varok jovohetig hogy az orvosom tovabb utaljon valahova majd. csinaltatnek prena tesztet akár ezen a heten magánba. De ezzel kapcsoltaban is full tajekozatlan vagyok :( estleg tudna valaki ajanlani helyet ahol ezt megcsinalják hamar Budapesten?? Es letezik olyan hogy akár ezen a heten bejelentkezhetek mindenfele orvosi ajanlas nelkul??
2023. jún. 21. 11:00
 16/31 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de ekkora parát ezen nem kellene csapni! A legtöbb terhessegnél van valami gond, ennél sokkal nagyobb is. Egy kicsit azért felnottebb módon kellene hozzaallni, nagyon kicsi az esélye, hogy baj van.
2023. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ertem. Csak nehez most nem erre gondolni… :( Most bejelentkeztem prena teszre Budapestre holnap mehetek is! Ez a prena teszt mennyire megbizhato? Gondolom a kombinalt tesztnél biztosabb ???
2023. jún. 21. 11:39
 18/31 babyboom567 ***** válasza:
65%
Te bejelentkeztél prena tesztra,úgy hogy utána sem néztél,hogy mi az és hogy mennyibe kerül?
2023. jún. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én is nagyon parázok mindenen, már-már betegesen, de ennyire ne ess kétségbe, ahogy írták korábban, ez semmire nem garancia és az esély is nagyon kicsi.

Próbálj megnyugodni, menj el prenára, de addig se idegenedj el a babádtól, bármilyen is az állapota, a te gyermeked. ÉS nagyon nagy eséllyel minden rendben lesz.

2023. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Utana neztem azota a prenànak arban kicsit huzos de kitudjuk fizetni szerencsere ha errol van szo! Es 99,99 % pontosagot ad.


Utolso hozza szolonak koszonom a biztatast aranyos vagy.

2023. jún. 21. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!