Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elvagyok keseredve a...

Nagyon elvagyok keseredve a genetikai uh - minden rendben volt a baba szerveivel de most meg jott a kombinalt teszt erdemeny Szabad Beta -Hcg korigalt Mom érték 3,24 a referencia meg 0,40-2,50 valaki ert ehez??? Dokit holnap hivom

Figyelt kérdés
Elvagyok keserdve

#baba #terhesség #kombinált teszt #Emelkedettkockazat
2023. jún. 20. 22:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak bátran előre, minden rendben lesz! :)


Utolsó

2023. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,a leírások szerint úgy látom, azt hiszed a jövő heti prena teszt állmi és ingyenes lenne, csak lassú? 😃
2023. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nifty-t csináltattam,de van aki prenára esküszik,egyből megtudtuk beteg-e és a neme is kiderült.
2023. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
22es az a gondom hogy jovoheten megyek az orvosomhoz es nem akarok jovohetig varni mert ö is kb ilyen lehetosegeket fog ajanlani. Igy akkor mar holnap elmegyek
2023. jún. 21. 14:23
 25/31 anonim ***** válasza:

Jól tetted, de mostmár nyugodj meg! Minden rendben lesz.

#14

2023. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24# Remélem nem lesz semmi gond. Majd írj, hogy mi a helyzet. Szorítok.
2023. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a 18 hetes genetikai UH-n cisztát láttak a baba agyában (CPC) azthiszem. Akkor ott felajánlottak mindenféle drága teszteket, meg magzatvíz mintavételt meg stb... egyiket sem kértem, mert tulajdonképpen pénzkidobás lett volna, ezt a doktornő mondta, csak megerősítené, hogy beteg vagy sem, de ha az, ha nem, nem nagyon tudunk vele mit kezdeni.

Rá 2 hétre mentem pont egy 4D ultrahangra, ott már felszívódott a ciszta, a baba egészséges és szépen fejlődik. Még szerencse, hogy nem vállaltam a felajánlott drága teszteket.

Sokaknak kimutat magas kockázatot, de semmi baja a babának.

Nekem is a prenát ajánlották be.

Egyik ismerősöm nifty-t csináltatott, de ő csak azért mert már nem fiatal, és ezért volt indokolt.

Remélem megnyugtató eredményeket kapsz majd! Kitartást, az első baba/terhesség mindig parásabb :-)

2023. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Tegnap levettèk a vért a prena teszhez! Nagyon izgulok. Nehezen viselem a varakozast elvileg jovoheten mar meg van az eredmeny . Sok gondolat jar az fejembe! Ketsegek kozt vagyok hogy egyaltalan miert lett down szindromas gyanus a magzatom? Gondolom nem hasra utesre irnak ilyet a papirra :( hanem lattak valamit a vérembe ? :((

1:157 - bol ez nagyon ilyeszto. Továbbá csak a szabad beta hcg mom hormonom lett magas 3,24 tobbi az nem kapott rossz jelzest. Azt sem ertem mi okozta a magas hcg hormont annyit tudok hogy 12 hetesen mar csokkenie kellett volna es csak a downkornal nem csokken valami ilyesmit olvastam

;(((

2023. jún. 23. 10:11
 29/31 A kérdező kommentje:
Megjött a prena teszt eredményem down szindroma negativ! Ez a kombinalt teszt nagyon megijesztett akkor! Rá adásul kisfiu lesz 😊 ❤️
2023. jún. 28. 11:30
 30/31 anonim ***** válasza:
Örülök. Gratulálok ☺️
2023. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!