Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikák vannak...

Milyen praktikák vannak striák ellen kismamáknak?krém/ tapaszok?

Figyelt kérdés
Még olyan szakaszban vagyok , hogy nem látszik a pocim, de szeretném idôben elkezdeni a bôröm hidratálását megfelelô eszközökkel, krémezni amùgy is szoktam magam, de tudtok ajánlani olyan természetes dolgokat, amiket a kismamák használnak ilyenkor?

2023. jún. 26. 07:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem szedtem és nem kentem semmit, nem lett egy sem.

De valaki meg igen, és mégis.

Én pont ezért nem használok semmit ezúttal sem, csak pénzkidobás szerintem.

2023. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a ”gazdaságos ” DM krémmel és olajjal kentem, csak a mellemen lett pár csík de eltűnt azóta.
2023. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségetek!:)

Anyumnak nincs olyan sok 2 gyerek után, úgyhogy akkor bízom a genetikába😊

2023. jún. 26. 11:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Én hiába kentem szorgosan Hipp sheavajas krémmel, olajjal, stb a szülés előtti napig egy db striám sem volt, majd mikor hirtelen megereszkedett a pocak aznap, már csak szülés után vettem észre, hogy a köldököm körül kirepedezett.
2023. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kollagén tabletta tud segíteni, belülről építeni a bőrt. Már akkor el kell kezdeni szedni, amikor elkezd nőni a has, a 3. hónapban. Nem árt persze a stría elleni krém sem.
2023. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!