Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismamáknak való...

Milyen kismamáknak való krémet vagy testápolót vegyek a terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Babe nevezetűt használtam ez kimondottan terhességi csikok megelőzésére van, bár nem olcsó.Ennek ellenére az utolsó időkben annyira megnőtt a hasam hogy sajna a krém ellenére is csikos lettem:(Állitólag alkatfüggő és hajlam kérdése mindegy h milyen krémet használsz lehet neked elég egy egyszerű testápóló is.
2008. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én oliva olajjal kentem, igaz nem minden nap, ezen kívül néha testápolóval, ami szerintem ugyan az mint a drága terhespocak-krémek. Nem is lettem csíkos, de valóban alkatfüggő is lehet hogy kinek lesz az. Mindenesetre az oliva olajat nagyon sokan dícsérik rajtam kívül is.
2008. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Milupának is van egy kréme ami kifejezetten a csíkok ellen van!Én az elejétől kezdve ezt használom és rajtam sincs egy darab csík sem!De igazuk van az előttem íróknak valóban alkati kérdés!

30 hetes kismama

2008. okt. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a Babylove olaját használom terhességi csíkok ellen, és eddig bevállt.

23 hetes kismama

2008. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En sima Nivea testapolot,hasznalok es hasznaltam elotte is,ilyenkor telen pedig felvaltva a Johnson's baby olaj gellel.Rajtam eddig 1 sincs.

30 hetes pocakos

2008. okt. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rossmann- Babydream terhességi csíkok elleni olaj! Néha kentem még Gabi testápolóval. 39 hetes vok, több, mint 20 kg-ot híztam, hatalmas a pocim és egy db. csíkom sincs! De azért biztos genetika is! Szerintem a lényeg, hogy valamilyen olajat és ne krémet vegyél!
2008. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én használtam az avonos terhességi csíkos krémet, most pedig a DM-ben kapható saját márkás kismama olajat használom. Mindkettő nagyon jó szerintem!!

Üdv 30 hetes kismami

2008. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én felváltva használom a dm olajat, illetve a babe krémet. Eddig a pocimon nincs csík,csak a combomon de szerintem nem fogom megúszni, mert a családban jellemző sajna.

28 hetes kismama

2008. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem a Johnson's baby oil gél vált be a pocakomra. Kb. a 6. hónaptól használom, és most, a 9. hónap elején nincs még csíkom. Minden nap legalább egyszer, fürdés után még a nedves bőrt kell finoman átmaszírozni vele. Érdemes a combra és a fenékre is tenni belőle, mert ilyenkor ott is könnyen kirepedhet a bőr.
2008. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!