Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 28-án voltam utoljára...

Május 28-án voltam utoljára megbetegedve késett 1 hétig csináltam tesztet negatív lett csináltam 2 hét kesesnel is az is negatív lett ma csináltam még egyet azon pedig egy nagyon halvány csík van augusztus 2-an megyek nőgyógyászhoz mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 14. 15:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#9 ha nem tetszik ne irj ide te meg megint ide írtál mennyel más kérdésnél kutass ne az enyém között ha nem tudsz normális választ adni
2023. júl. 14. 16:17
 12/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az csak szaradasi csik...nem letezik,hogy elotte ket het kesesnel ne mutatta volna ki
2023. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Abban az esetben lehetsz várandós, ha a peteérésed annyira elcsúszott, hogy 10-12 napja lehetett. És voltatok egyutt védekezés nélkul 10-12 napja. Csinálj 2 nap múlva. Ha erősödik, és határozott pozitív akkor gratulálok. 😊
2023. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
Kaposváron gimiben is betegségnek hívtuk. Aztán rájöttem hogy régen hívták így, vagy manapság még az egyszerűbb réteg. Egészséges gondolkodású nő nem tekint a menstruációjára betegségként, és ha így is tanulta a környezetéből, felnőtt fejjel már más szót használ
2023. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

14 mi hivtuk suliban megbetegedesnek, mondtuk ugy,hogy "megjott a bajom"nenikemmel ugy hivtuk,"megjöttek az oroszok"😅

A legjobb az volt amikor a tesitanar latta rajtunk,hogy szegyenkezunk mikor megvolt, azt mondta,hogy ha ilyen napok vannak,es ugy erezzuk nem tudunk tornazni,mondjunk neki annyit,hogy "Mikulás"🤣🤣🤣🤣

Persze ez volt vagy 15 evvel ezelott,ma mar memstruaciom van,nem bajom.😊

2023. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
38%

Tesztelj 2nap múlva, ha akkorra erősödött lehet terhesség, de akkor az ovud 2 hetet csúszott,így kb most kéne, hogy megjöjjön.

Akkor is volt szexuális kapcsolatod lehet + a teszted ennyi késés után.

Sosem értem, mért írják azt, hogy nem lehet 2 hét után +, nem tudja mikor volt az ovu, lehet a meleg, a stresz vagy bármi, kitolta van hogy 1 hónap ki is marad, mert nincs ovu, de vérzés előtt, egyszer csak kb 2 héttel lesz, így ha az ember lánya aktív az ágyban és nem is védekezik lehet terhes.

2023. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
61%

11# Nem kutatok, egyszerűn csak feltűnt. Kaptál válaszokat a másik kérdésnèl erre leírod ugyanezt újra. Nem tudom mit pörögsz ezen . Várj pár napot és kész. Nagyon primitív vagy.. Hiába szívecskézel néhány választ.


"Látom nem bírsz magaddal mi közöd van neked ahhoz hogy én mit írok ki? Anyiszor írom ki amit szeretnék ahanyszor én akarom semmi bele szolasod! És ne irkaljal nekem te oda semmit nem vagyok kivancsi pont a te véleményedre remélem világos voltam koccolj!!!"


Remélem nem vagy terhes. Nőlj fel előbb.

2023. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

* NŐJ


Jézusom, hogy kellene kiirtani az emberek elméjéből a "nől" igét??

Ez olyan, mint az "egyenlőre"...

Fájdalmas olvasni is.

2023. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
Feltesz egy kérdést és a 90%-a a válaszadóknak a kifejezésekről, meg a helyesírásról ír 😃🤓
2023. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Cubina ***** válasza:
38%

A kérdés az, hogy máskor is rendszertelen-e a menstruációd, volt-e szexuális együttléted védekezés nélkül és az mikor volt, milyen fajta teszteket használtál, reggeli első vizeletből csináltad-e, stresszes-e mostanában az életed, elhagyott-e a szerelmed, meghalt-e valakid, voltál-e beteg, szedsz-e valamilyen gyógyszert, és még sorolhatnám azokat a tényezőket, amelyek befolyásolhatják a menstruációt.

Annyit tehetsz, hogy amíg el nem jutsz a nőgyógyászig, tesztelj naponta jó minőségű tesztekkel, ha egyre erősödnek a csíkok, akkor nagyon valószínű hogy terhes vagy. Arra figyelj, hogy bizonyos idő után, 5-10 akárhány perc, száradási csík jelenik meg, amit nagyon sokan összekevernek a pozitív csíkkal.

Keress olyan orvost, aki azonnal tud fogadni, így biztosra megtudod, hogy terhes vagy-e, vagy sem.

2023. júl. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!