Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja toltotem be a...

Pár napja toltotem be a hetedik hetet.Aggódnom kéne? Kérem segítsen mindenki akinek volt mar hasonlo tapasztalata, vagy ért hozzá.

Figyelt kérdés
az UH rendben volt, ami 4 nappal ezelott volt.viszont aggodom mivel mar masfél hét után megszuntek a hányásaim, napi,reggeltol estig tarto hányingerem, és már enni is képes vaok. azt hallottam, hogy az fféle rosszullétek addig tartanak amig a baba meg nem mozdul. most mar csak gyengenek, lazasnak érzem magam es sokxor szédul a fejem, de mar nem oklendezem.aggodnom kéne?vagy addig nincs baj amig nem gocsolok es verzek?addig él a magzat?kérlek segítsetek
2009. jan. 1. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia,én is ettől tatok,én tegnap óta érzem a rosszullét csökkenését,én írtad a fölötted lévő kérdést is.
2009. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia.Ne aggódj,nincs semmi baj,általában a 12.héten szokott elmúlni a hányinger,de ez nem törvényszerű,minden terhesség más és más.Két egyforma terhesség nincs.Van olyan is akinek,csak akkor múlik el,mikor már a pici megmozdult.Nekem egyenlőre nincs hányingerem.Én most meg vok fázva,és a torkom fáj,de már az is jobb.Még egyszer ne aggódj.7hetes kismama.Boldog babavárást.
2009. jan. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
koxonom a masodik valaxolomegnyugtato valaxat.én igazsag xerint orulok, h. mar nincsenekoan tuneteim, kex pokol volt. de ugye amig nincs verzés, nincs baj?es el?
2009. jan. 1. 09:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem vérzel nincs gond,de ha be is pecsételsz,az még nem azt jelenti,hogy baj van,van aki még egyet menstruál a terhesség alatt,ez az elején előfordulhat.Ne aggódj,nem lesz baj.Második voltam:)
2009. jan. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem lehetek megnyugtató, én ugyanígy voltam. Elmúlt az émelygés és fura érzésem volt... aztán tegnapelőtt reggel volt egy pici barna folyásom, gyorsan elrohantam dokihoz, de már késő volt. Most erősen vérzek és görcsölök. Nekem elment a babám, én is betöltött 7 hetes voltam. De kívánom, hogy ne legyen semmi gond és gyönyörű, egészséges babád legyen! Azért írd meg, hogy a doki mit mondott!

BÚÉK!

2009. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 9.hét körül esett vissza a tünetek észlelése.Mostanra 21+5 hetesek vagyunk.Volt egy spontánom még 2001-ben.Akkor semmi bajom nem volt.Semmi tünetet nem észleltem.Egyszer csak egy hajnalban elfolyt a magzatviz....Ezek után ismét terhes lettem.Többször bevéreztem,de nem láttak bevérzést a méhemben.1 hét korház megfigyelés..A vége egy egészséges kislány lett idöre 10/10 apgár értékkel!Minden jót Nektek!B.U.É.K!!!
2009. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az utolso elotti valaxolohoz:leirnad pontosan, hogy mikent volt?koxi
2009. jan. 1. 10:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Inkább nem kéne a negatív példát keresned. Próbálj megnyugodni, hogy minden rendben van. Nekem soha nem volt hányinger, szédülés, mellfeszülés a terhesség alatt. Egyszerűen a mensi kimaradását vettem csak észre.

Szóval ha nincs tünet, az még nem azt jelenti, hogy nincs baba.

Menj el egy ultrahangra, hogy megnyugtasd magad.

2009. jan. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
már voltam UH-on es minden rendben volt, csak két napjára rá elmultak a reggeli roxxulléteim.ezért aggodom.
2009. jan. 1. 10:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Érdekes módon az egész második terhességem alatt alig volt hányingerem, az elsőnél egész más volt. De betudtam annak, hogy minden terhesség más. De valahogy mégis rossz érzésem volt. De mivel nem voltak görcseim meg mensiérzésem, nem aggódtam. De azért vettem még egy terhességi tesztet és megcsináltam, és halványabb volt a csík, mint azelőtt másfél héttel. Ez is gyanúsabb volt. A vetélés előtti este meg fájt a derekam és szúrkált a petefészkem. Reggel meg egyből mentem a wc-re, hogy megnézzem mi van. Barna folyást vettem észre, és arra gondoltam, hogy ez még természetes, de inkább megnézetem magam. És sajnos bekövetkezett a legrosszabb. Már nem volt a petezsákban semmi. Most meg vérzek, erősebb fájdalmakkal, mint a normál mensi. De legalább nem kell kaparásra mennem, ha szerencsém van.

Na, ez a történet, de tényleg ne stresszelj, az egyrészt rosszat tesz, másrészt ha el akar menni, úgyis elmegy. Annak megvan a maga oka (genetikai, életképtelen, stb..) , mert ha egy baba meg akar maradni, akkor úgyis megmarad. Nekem az első babám úgy maradt meg, hogy búvárkodni voltam épp. Tehát ha jönni, akar, úgyis jön. Mi ezzel vígasztalódunk.

Tehát ha Isten ments nem marad meg a babád, akkor se keseredj el, legközelebb megmarad. Állítólag ha egy baba elmegy, az úgymond megcsinálja a helyet a következőnek. Ez furán hangozhat, de egy barátnőm a vetélése után 6 héttel már terhes volt és gyönyörű, egészséges kislánya született.

De nagyon drukkolok, tiszta szívből, hogy ne kelljen átélned ezt.

És ha megtudsz valamit, és tudsz, jelentkezz, mert szeretnék jó hírt hallani!

Boldog babavárást!

És tényleg a pozitív példákat részesítsd előnyben, melyek szerint a hányinger abbamaradása bármikor bekövetkezhet, rossz okok nélkül!

2009. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!