Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes varandos vagyok es...

28hetes varandos vagyok es azt szeretnem tudni a babanak 1nap hanyszor kell mozognia?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 19:36
 1/10 anonim válasza:
0%

Szia!

Minnél többet.Ha koffeint iszol,akkor aktív a baba,de nem ajánlom.

viszont az is hallottam,hogy ha sokat mozog,a köldökzsinor a nyakára csavarodik.(nem rémhírek).:(

2010. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első babám alig-alig mozgott, őt úgy kellett felbökdösni.

Második babám viszont állandóan, minden órában többször is éreztem.

A köldökzsinór akkor is rá tud tekeredni, ha csak napi 1-szer mozdul, ehhez nem kell túl sokat mozogni.

2010. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat hat mozogni mozog van nap mikor nagyon sokat mozog es van mikor nem ojan surun mozog kavet csak ritkan iszok csak ha megkivanom.a kerdest csak azert tetem fel mert az elso babama varom es nem tudom hanyszor kel neki egy nap mozognia.meg egyszer koszonom a valaszokat a kerdesre
2010. okt. 16. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En 26 hetes vagyok es azt mondtak hogy napi 10 eros mozgast kell erezni.
2010. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, a napi 10 mozgás a normálisnak mondható. Az én Babóm is lustácska, mindig aggódtam a dokimnak, aki mindig megnézte UH-n, áramlást nézett stb. és mindig mindent rendben talált. Ő mondta a napi 10 mozgást is.

Most 38 hetesek vagyunk és már hogy nem sok helye van a Kicsikémnek minden apró mozdulását érzem, sőt......néha már kicsit többet is a kelleténél.De nem bánom!:)

2010. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja napi 10eros rugastol azert kicsit tobet erzek es azert agodtam h megis menyit kel neki mozognia uh n nekem is minden rendbe volt.de nekem nem mondot semit a mozgasokrol h menyit kel mozognia de a valaszokbol sokat megtudtam nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat a kerdesre
2010. okt. 16. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:

A 10 a normális? Még csak 10 óra van, de mi már meghaladtuk a 10-et.

29hkm

2010. okt. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem! minimum 10 mozgás kell, máskülönben valami probléma lehet. Az jó, ha ennél többet mozog, nyugi :)
2010. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Elvileg még nem is kell számolnod. Nekem csak most kell elkezdeni hétfőn 34 hetesen. 1 órán belül kéne nézni a mozgást és a 10-et kéne megmozognia. Nekem ks van ilyen gondom, hogy de. már megmozogja (jóval többet) és du inkább alszik!

De ahogy telik az idő már kevesebbet fog mozogni, mert pici lesz neki a hely.

Üdv: 34h km

2010. okt. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!