Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit veszel fel, ha már szorít...

Mit veszel fel, ha már szorít a régi farmer, de a kismamaruha még nagy?

Figyelt kérdés
A melegítőim is szorítanak. A kismamafarmer leesik rólam. 14 hetes vagyok.

2023. szept. 5. 08:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!😊

A cicanacival az a bajom, hogy átlátszik a fenekénél, szép hosszú felsőt meg nem találok hozzá.

Én egyébként ruhákat, ingruhákat, szoknyákat hordok harisnyával csak azért pár alkalommal jól jött volna egy nadrág.

2023. szept. 5. 11:13
 12/17 anonim ***** válasza:
Én télen voltam terhes a kínaiban vettem a nacit nem látszott át és bundás volt harisnyával tökéletes. Nyáron a papcoban talaltam az sem látszott át mert eggyel nagyobb méretet vettem és nem feszült annyira.
2023. szept. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Eggyel nagyobb sima farmert hordtam, utána fényes leggigngset (nem ilyen vékony pamut anyagút), New Yorkerben találták olyan nadrágot ami normál nadrág, de 2 oldalt gumis. 29 hetes vagyok de ezt még mindig szívesebben hordom, mint a rendes kismama nadrágot.
2023. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!


Jó babavárást!😊

2023. szept. 5. 11:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is inkább harisnya+ruha kombóban nyomom, vagy gumis derekú szoknyában. De én szereztem be pár gumis derekú nadrágot is (többnyire széles szárú fazonok), az is egy opció. Ha mindenképp farmert szeretnél, lehet olyan kismama farmereket is találni, amelyeknek rövidebb és/vagy szűkebb a pocak része, nem olyan óriási. Igaz, nem könnyű ilyet vadászni, de nem lehetetlen, én azt hiszem a Zalandon találtam pár hónapja.
2023. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Cicanacit hordtam, 1 számmal nagyobbat
2023. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a lidlben vettem gumis derekú nacit. Farmer hatású de nem farmer anyag. Nagyon jó volt! Mindenhez ment, magasított dereka volt ezért sima felsőkkel tudtam hordani nem kellett hosszított fazont vennem. A farmert ki nem állhattam mivel sokat híztam mindenhol is kényelmetlen volt újat venni meg luxus lett volna minden hónapban mivel azok nem nyúlnak olyan szinten.
2023. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!