Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ruhákat el lehet...

Kismama ruhákat el lehet vajon adni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy használt gyerekruhákat nem, vagy csak nagyon nagy kompromisszumokkal lehet eladni, azzal nem is próbálkozok, odaadom a Szeretetszolgálatnak amit kinő.

De mi a helyzet a kismama ruhákkal?

Egyesével vagy csomagban érdemes lehet megpróbálni, vagy ne is töltsem az időt vele?

S méretű, márkás, minőségi ruhák, vegyesen rövid és hosszú.

Márciusban lettem terhes, nyáron már terhes ruhákat hordtam és decemberben szültem. Van köztük rövidnadrág és farmer, pulóver, hordozós-kismama kabát is.

Köszönöm annak aki megosztja a tapasztalatát.



2022. márc. 22. 08:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent eladtam. Gyerekruhát is

Kismama ruhát is. Elég nagy a kereslet, ha minőségi darabok.

2022. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A felsők, pólók, pulóver, rövid nadrágom Esprit Maternity márkájúak, van köztük egy H&M farmer, meg két Calzedonia leggings.
2022. márc. 22. 08:58
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Meg kell próbálni,vagy elviszik,vagy nem.Már fillérekért lehet újat is kapni szinte mindenhol,és pl a kismama ruhákat pont nem évekre veszi az ember,van aki nem ad ki érte sok pénzt.Én eltettem magamnak,mikor pedig már nem akartunk több babát, akkor tovább ajándékoztam.Volt benne H&M meg Lidl saját márkás.Nem extra minőségű darabok,de semmi bajuk sem volt.
2022. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Én nem tudtam eladni.

Sem a kismama sem a bavaruhákat.

Márkásak (zöme h&m) és ilyen 2-300ft-okért tettem fel.

Aztán feltettem úgy is, hogy pl 5 body meg 5 nadrág egy tabla milkáért. Semmi.

Végül barátnőm terhes lett, 2 év tárolás, hirdetgetés után neki adtam oda.

2022. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Én kismama és babaruhát is főleg használtan veszek. Nem értem akik írják, hogy ingyen sem kell senkinek.. Amiket én látok 800ft egy rugi.. annál a turiban olcsóbban megveszem és nem tukmálják rám foltosan. Szerintem annyi a titka, hogy tényleg add olcsón és lehessen válogatni. Én ingyen dolgokért is mindig adok valamit.

Ha valaki nem tudja eladni a kismama vagy babaruháját, küldje el priviben.

2022. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én használtan vettem az összes kimama ruhámat. Egy részét mondjuk ingyen, a kerületi zero waste csoportból, de marketplace-ről is volt, 2-3 ezerért darabja.
2022. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén szólva a H&M szerintem nem számít "márkás ruhának", hanem fasz fashion, ebből kifolyólag nem a legjobb minőség és fél áron sem lehet tőle megszabadulni, hiszen ha féláron adod, akkor te ugyanannyiért hordtad újan, mint az utánad lévő használtan. Az ilyen márkákat mint H&M , C&A, Lidl ennél olcsóbban lehet általában eladni. Ezzel nem a márkákat akarom lehúzni, simán kiszolgálnak akár egy terhességet, de például nekem a H&M leggingsek, toppok már nagyon nem voltak jó állapotban a 9. Hónap végére. Esprit eggyel drágább, de ott is a 30-40%át kapod meg az eredeti árnak. Szerintem érdemes amúgy csomagban eladni környékbeli Facebook csoportokban, nekem sikerült.
2022. márc. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
H&M atlétám és nadrágjaim voltak, kb fél éve hirdetem nem egy helyen kb féláron és eddig csak az atlétákat vitték el. Szerintem az a gond, hogy ha a postaköltséget beleszámoljuk akkor majdcsak kijön az új ára így kb felesleges vele foglalkozni.
2022. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Van kereslet rá, de sajnos nagyon nyomott áron tudod eladni. Sokáig hirdetheted, mert alig veszik meg. Eladhatod a mama ruháidat, ha a környezetedbe nincsen kismama, vagy te nem szülsz már.
2022. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Magamból kiindulva, a nadrágok és a kabátok az értékesebbek. Felsőt nem mindenki vesz, én is a sajátjaimat hordtam. Viszont nadrágot/kabátot sajnál az ember újonnan venni pár hónapos használatra.
2022. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!