Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is zsibbad a melle...

Másnak is zsibbad a melle alatt? Magnesii Citricinek mennyi a maximális adagja egy nap?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a melleim és a pocakom teteje közötti részen olyan érzésem van, mintha folyamatosan zsibbadnék.Olyan "furcsán érzem" azt a részt?Másnak is volt ilyen?Mitől lehet?

És a magnessii citrici másnak segített a haskeményedésén?Ezelőtt MagneB6-ot szedtem, de ez a másik harmad annyiba kerül mint az, de kevésbé érzem hatásosnak, pedig ebből is 3*2-t szedek mint a MagneB6-ból.Szerintetek?

29+3 heteske


2010. okt. 17. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Jajj, de jó, hogy felraktad ezt a kérdést. Nekem is zsibbad és nagyon sokszor fáj is. Nekem eleve nagy mellem volt és hát kb 2 hónap alatt nőtt két számot :O. Szerintem attól lehet..nekem ha Neogranormon-nal bekenem jobb szokott lenni, pár óráig :S. 34 hkm
2010. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!