Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megállapitani...

Hogyan lehet megállapitani valakiről, hogy hasra hízik, vagy babát vár?

Figyelt kérdés
Vannak helyzetek, amikor nem lehet megállapitani valakiről, hogy mi a szitu.

2023. okt. 4. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Sehogy!

Akinek alapból van pocakja, azon sokkal később látszik meg a terhesség. Akinek kötény hasa van, annak pedig még előrehaladott terhességben is nehéz megállapítani, hogy mi a szitu.

Úgyhogy azt javaslom, foglalkozz a saját dolgaiddal és ne mások hasát vizslasd!

2023. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy sem kötelező valakinek észrevenni a hasát. Mármint úgy értem, nem gáz, ha esetleg tényleg terhes, de mivel nem tudod biztosra, hogy az, nem kezdesz róla csevegni.

Ha ő szóba hozza, oké.

2023. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerős, róla biztos, hogy tudni fogod tőle, hogy terhes, ha meg nem ismered, tök mindegy.
2023. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__124..


Ez is te vagy, igaz? Kit akarsz átverni kamu terhességgel?

2023. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivársz pár hónapot
2023. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Átlagos, vagy max enyhén duci nőknél félidőnél azért egyértelmű szokott lenni a has formája. De pl jártam úgy, hogy extrém kövér nőismerős már 7 hónapos volt és csak azért jöttem rá, mert mondta, amúgy eszembe nem jutott volna.

Én átlagos testalkatú vagyok, és nem is szoktam hasra hízni, nálam 12. hét után közelebbi ismerősök, családtagok már látták, kb 16. héttől szomszédok is, meg egyéb ismerősök, 20. hét után meg mindenkinek teljesen egyértelmű volt bővebb ruhában is.

2023. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha közöd van a terhességhez, akkor tudsz majd róla. Ha nem, akkor nem a te dolgod.
2023. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyan az vagy aki ezen pörög évek óta?
2023. okt. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fura kérdés és nem is értem mi vele a "cél"🤔

Ha más terhessége akkor tök mindegy ha a sajátod akarnád takarni akkor az is érdekes...

2023. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bennem is felmerült a kérdés egy olyan eset után, amikor a buszon jó darabig gondolkoztam, hogy átadjam-e a helyemet egy fiatal nőnek vagy megsérteném vele. Olyan terhes arca volt, így felajánlottam. Hálás volt, mondta, hogy nem szokták neki átadni. Neki az arcán látszott, másnál az feltűnő, hogy alapvetően vékony és mellette olyan alakú hasa van, de van, akinél nehéz külső szemlélőnek eldönteni.
2023. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!