Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A terhes külsőnek, mi az oka...

A terhes külsőnek, mi az oka ha terhesség kizárva?

Figyelt kérdés
Hát és derék fogás, ferde gerinc, hajlott menés pocak simogatás ezek meg szokások, vagy női egészségügyi problémák? 45 év felett, nagy a kockázat, hogy a magzat koraszülött lesz, vagy a terhesség meg szakad?

2023. okt. 4. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Értelmesebben fogalmazd meg a kérdésedet.

Ez zagyvaság.

2023. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A 45 év feletti terhességnek, nagy a kockázata? Ha 5 hónapos terhesnek néz ki valaki, akkor az gyerek szülés miatt történt?
2023. okt. 4. 18:58
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi van?🤣 A 45 év az oka, ha a terhesség kizárva. De ha kizárva a terhesség, akkor hogy szakadhat meg?🤔
2023. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Terhes szerű külsőnél arra gondoltam, hogy betegség, vagy normális dolog. Elnézést, több féle kérdést akartam írni.
2023. okt. 4. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Badboy, visszatértél?
2023. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Értékelem a próbálkozást, bár, még mindig nem derült ki, hogy mit akarsz.

Hát és derékfogás??? Fájdalom, vagy rossz szokás. Mondjuk, nem láttam még olyat, aki a hátát fogná. A derekát még csak-csak.

Ferde gerinc? Gerincferdülés. Gyerekeknek is van. Nem túl ritka, kb.minden 3.embernek. Mondjuk attól nem igazán néznék terhesnek senkit.

Hajlott menés? 45, de inkább 75 fölötti kor.

Hassimogatás? Nem tudom, de én is szoktam 😁

#3

2023. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"45 év felett, nagy a kockázat, hogy a magzat koraszülött lesz, vagy a terhesség meg szakad?"


Ha a terhesség ki van zárva, akkor biztos nem lesz sem koraszülés sem vetélés. Ebben az egyben biztos lehetsz. :-)

2023. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Igen 40 év felett nagy a kockázat a vetélésre, méhen kívüli terhességre, magzat elhalásra, fejlődési rendellenességre. Glutén érzékenység, allergia okozhat ilyen haspuffadást.
2023. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Ypszilon1980 legalább hülyeségeket ne terjesztenél, ha már válaszkényszered van mindig, mindenütt...
2023. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Márpedig ez az igazság.
2023. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!