Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apánál vércsoport meghatározás...

Apánál vércsoport meghatározást hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Nekem O Rh negativ a férjemét nem tudjuk, fizetősen a Honvéd Kórházban 20 ezer forint, magán laborban 6500,-Ft. Nem lehet ezt olcsóbban megúszni??
2010. okt. 19. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem egyszerűbb, ha a babát nézik majd születéskor?

az emberek 85% pozitív vércsoportú, így elég nagy az esély, hogy ő is és a baba is az. így később úgyis vizsgálni kéne a babát.

2010. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
de nem is értem. hogyha nektek az rh összeférhetőség miatt kéne, akkor hogyhogy nem ingyenes?
2010. okt. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
És ha elmenne vért adni? Úgy tudom akkor megnézik a vércsoportot is meg hogy van-e valami baja.
2010. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet! és a véradásért nem kell fizetni.
2010. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem is értem, háziorvos nem ad ki beutalót, hogy vércsoport meghatározás miatt kéne, amúgy ha sehogy sem megy, menjen el vért adni...ott meghatározzák, hogy milyen a vércsoportja, örülnek is neki ha valaki megy (többszörös véradó vagyok..kevés hálásabb kórházi dolgozóval találkoztok)...34 hkm
2010. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha te negatívos vagy, teljesen mindegy, hogy a párod milyen vércsoportú, úgyis jobban fognak rád figyelni. Nálunk egyik terhességem alatt (4 gyerekem van) sem kérdezték apa vércsoportját (én is negatív vagyok), eleve többször kellett mennem vérvételre. Apáét tudom, mert volt katona, de senki nem akarta újra meghatározni.
2010. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi a válaszom első fele után kérdőjel lenne, ha nem lennék béna és odaírtam volna :) bocs
2010. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász mondta, hogy jó lenne tudni milyen a férjem vércsoportja. Azt gondoltam, hogy egy laborbeutalóval megnézik ezért nem is kérdezősködtem nála tovább. DE NEM. Most voltam a háziorvosnál, felhivták az SZTK-t ahol azt monták, hogy tovább küldenek a Honvédba ahol 20 ezer forint.
2010. okt. 19. 11:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem adnak beutalót, mert negatívos kismamákat eleve jobban figyelik... az az vércsoportja ilyenkor nem számít. [link]
2010. okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt tudni az apa vércsoportját!!Vagyis nem termelsz anti testeket addíg nem érdemes megcsináltatni!!Nekünk sem kellett az apa vércsoportja!
2010. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!